753556
۱۳:۱۰ - یکشنبه ۱۳۹۷/۰۳/۲۰

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه نجف‌آباد:

سه وقف جدید با نیت مساجد در نجف آباد ثبت شد

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان نجف آباد گفت: از اول سال جاری تاکنون ۳ وقف جدید با نیت مساجد و به ارزش تقریبی بیش از ۱۸ میلیارد ریال توسط واقفان نیک اندیش در شهرستان نجف آباد به ثبت رسیده است.

به گزارش صاحب نیوز؛ حجت الاسلام اصغر توسلی اظهار کرد: باتوجه به اجرای برنامه های ترویج فرهنگ وقف در شهرستان نجف آباد از آغاز سال جاری تاکنون چهار واقف نیک اندیش به اداره اوقاف و امور خیریه نجف آباد مراجعه کرده اند و وقف های جدیدی را به نام خود به ثبت رساندند.

وی افزود: سید محمود هاشمی 213 متر مربع زمین را به ارزش 3 میلیارد و 195 میلیون ریال جهت توسعه مسجد دوازده امام نجف آباد وقف کرد.
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان نجف آباد گفت: اسدالله طاهری 1000 متر مربع زمین به ارزش 13 میلیارد ریال با نیت ساخت مسجد فاطمه الزهرا در نجف آباد وقف کرده و یحیی محمدی نیز 580 متر مربع به ارزش 2 میلیارد و 30 میلیون ریال را جهت تامین هزینه های فرهنگی و قرآنی مسجد میرزاخانی ها در نجف آباد وقف کرده است.
حجت الاسلام توسلی اضافه کرد: ارزش این موقوفات در مجموع 18 میلیارد و 225 میلیون ریال است که تمام اطلاعات این موقوفات در سامانه جامع موقوفات و بقاع متبرکه کشور ثبت شده است.
انتهای پیام