صاحب نیوز

IMG_7878

در همایش نسیم مهر نایین مطرح شد؛

خیران نایین بیش از ۴۰۰ میلیون ریال به خانواده زندانیان کمک کردند

رئیس زندان نایین گفت: خیران شهرستان نایین بیش از ۴۰۰ میلیون ریال به خانواده زندانیان کمک کردند.

کدخبر: 894270
۱۳۹۷/۰۳/۲۱ @ ۱۴:۰۸

به گزارش صاحب نیوز؛ مجتبی وزیری شامگاه گذشته در همایشی که به مناسبت روز نسیم مهر در زورخانه شهید شبانی نایین برگزار شده بود، به بخشی از فعالیت های صورت گرفته در انجمن و زندان اشاره کرد و خواستار تحقق کمک به خانواده های نیازمند شد.

رییس زندان نایین با بیان اینکه همایش نسیم مهر برای اولین بار در این زورخانه برگزار شد، گفت: خیران شهرستان بیش از 400 میلیون ریال به خانواده زندانیان کمک کردند.

امام جمعه نایین نیز در این مراسم گفت: ایجاد اشتغال برای زندانیان بهترین کمک برای این قشر و خانواده آنان است.

حجت الاسلام سید علی سجادی با بیان اینکه خیران در این زمینه می توانند با ایجاد کارگاه هایی کمک رسان باشند، افزود: زندانی باید در قبال کاری که انجام می دهد مانند وقتی که بیرون از زندان است حقوق دریافت کند.

وی بیان کرد: بیشتر خانواده زندانیان فقیر هستند و با ایجاد کارگاه های اشتغال برای زندانیان و خانواده آنها می توان بسیاری از مشکلات آنها را برطرف کرد.

همایش بزرگ «خیرین در نسیم مهر» به مناسبت روز ملی حمایت از خانواده زندانیان شامگاه گذشته با حضور نماینده ولی فقیه و امام جمعه نایین، معاون فرماندار، شهردار و اعضای شورای شهر نایین، رییس دادگستری و دادستان شهرستان، خیران و مسئولان استانی در زورخانه شهید شبانی نایین برگزار شد.

انتهای پیام