photo_2018-06-11_10-33-06
۱۳:۱۲ - دوشنبه ۱۳۹۷/۰۳/۲۱

تحولات سوریه؛

شهدای حمله اخیر به شهرک‌های «الفوعه و کفریا» تشییع شدند+ تصاویر

ساکنان شهرک‌های «الفوعه و کفریا»، شهدای حمله تروریستی چند روز گذشته را تشییع کردند.

به گزارش صاحب نیوز؛ شماری از ساکنان شهرک‌های شیعه‌نشین «الفوعه و کفریا» واقع در شمال استان ادلب سوریه، شهدای حمله تروریستی اخیر به مناطق را تشییع کردند.

گروه‌های تروریستی موجود در اطراف الفوعه و کفریا، در چند روز اخیر حمله گسترده و وسیعی را از تمام محورها علیه مواضع نیروهای مردمی این دو شهرک انجام دادند.

رزمندگان شیعه مستقر در ایستگاه‌های ورودی دو شهرک توانستند در چند مرحله، حمله تروریست‌ها را به‌طور کامل دفع کنند و ده‌ها تن از آن‌ها را کشته و زخمی کنند.

بر اساس اطلاعات منتشرشده، شش تن از رزمندگان به نام‌های «مظفر علی حیدر، شهید علی عبدالله حمد، شهید علی دیب سعید الشیخ، شهید علی أحمد صوفان، شهید سعید حجاج و شهید یوسف وکر» در درگیری اخیر با تروریست‌ها در اطراف شهرک‌های الفوعه و کفریا به شهادت رسیدند و شماری نیز زخمی شدند.

گروه‌های تروریستی اطراف الفوعه و کفریا قصد دارند با اشغال ایستگاه‌های دفاعی، علاوه بر نفوذ در محله‌ها، ارتباط بین دو شهرک را به‌طور کامل قطع کنند.

شهرک‌های الفوعه و کفریا بیش از چهار سال است که از تمام محورها توسط گروه‌های تروریستی «جبهه النصره، حزب الترکستانی و …» محاصره هستند.

جبهه مقاومت در چهار سال گذشته مواد غذایی، پزشکی و … را از طریق هواپیما به ساکنان این دو شهرک ارسال می‌کند.

انتهای پیام/اعلام الحربی