IMG_7920
۱۵:۴۹ - پنجشنبه ۱۳۹۷/۰۳/۲۴

امام جمعه نایین در مراسم تجلیل از فعالان فرهنگی:

خودسازی رهاورد ماه مبارک رمضان و افزایش روحیه دینی و انقلابی است

امام جمعه نایین گفت: خودسازی رهاورد ماه مبارک رمضان و افزایش روحیه دینی و انقلابی است و باید با دلی سرشار از ایمان و اعتقادات قلبی دینی و عقلی به دیگر ماه های سال قدم نهاد.

به گزارش صاحب نیوز؛ حجت الاسلام سید علی سجادی در مراسم تجلیل از فعالان فرهنگی، هنری و قرآنی نایین که توسط اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان برگزار شده بود، اظهار کرد: ماه مبارک رمضان، ماه خدا سرشار از خیر و برکت است و از جمله مواردی که می تواند بر زیبایی این ماه بیفزاید، حضور فعالانه و مجاهدانه اصحاب فرهنگ و هنر و قرآنی بود که بر زیبایی و درک و فهم این ماه افزود.

وی افزود: خودسازی رهاورد ماه مبارک رمضان و افزایش روحیه دینی و انقلابی است و باید با دلی سرشار از ایمان و اعتقادات قلبی دینی و عقلی به دیگر ماه های سال قدم نهاد.

امام جمعه نایین ادامه داد: باید با استفاده از اساتید حوزه تفسیر، تجوید و قرائت بکوشیم نیروهای جوان و متعهد را در زمینه های مختلف قرآنی پرورش دهیم.

وی ابراز کرد: باید فرهنگ قرآن جامعه ما را متحول کند و بتوانیم اهداف انقلاب اسلامی را در پرتو قرآن و عترت که دو ستون مهم دین اسلام است جامه عمل بپوشانیم.

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نایین نیز هدف از برگزاری این مراسم را ترویج و اشاعه فرهنگ قرآنی در سطح جامعه و انس نسل جوان با قرآن و مصونیت از هجمه های فرهنگی عنوان کرد.

ماشااله فخارزاده با اشاره به نقش فعالان قرآنی افزود: اگر ما سبک زندگی خود را قرآنی کنیم قطعا بسیاری از مشکلاتی که در جامعه با آن مواجه هستیم حل خواهد شد.

انتهای پیام