IMG_1419
۰۹:۳۵ - دوشنبه ۱۳۹۷/۰۳/۲۸

فرماندار نایین:

۱۶ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان بودجه به نایین اختصاص یافت/ تاکید بر حفظ وحدت و همدلی برای توسعه شهرستان

فرماندار نایین گفت: بودجه امسال بالغ بر ۱۶ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان به شهرستان نایین اختصاص یافته که با اولویت پروژه های نیمه تمام خصوصا توجه ویژه به مبحث آب و بر مبنای ایجاد اشتغال و اقتصاد مقاومتی این بودجه را به ادارت شهرستان تخصیص داده ایم.

به گزارش صاحب نیوز؛ محمود جمالی در جلسه کمیته برنامه ریزی نایین با اشاره به بد عهدی های آمریکا در سالیان متمادی اظهار کرد: اگر آمریکایی ها بخواهند ما را با این گونه اقدامات تحت تاثیر قرار دهند دچار اشتباه شده اند.

وی افزود: ما باید هوشمندانه و به گونه ای عمل کنیم تا در تخصیص اعتبارات و هزینه کرد آن با جدیت بیشتری نسبت به گذشته اقدام نماییم.

فرماندار نایین خاطر نشان کرد: بودجه امسال بالغ بر 16 میلیارد و 800 میلیون تومان به شهرستان نایین اختصاص یافته که با اولویت پروژه های نیمه تمام خصوصا توجه ویژه به مبحث آب و بر مبنای ایجاد اشتغال و اقتصاد مقاومتی این بودجه را به ادارت شهرستان تخصیص داده ایم.

جمالی با بیان اینکه حداقل ها را با توجه به بضاعت موجود مد نظر قرار داده ایم، افزود: همچنین از مسئولان ادارات انتظار داریم در جذب اعتبارات استانی و ملی نیز با هماهنگی ادارات کل استان تلاش حداکثری خود را انجام دهند.

وی در پایان با توجه به سخنان اخیر رهبر معظم انقلاب مبنی بر وحدت میان آحاد ملت و پرهیز از هرگونه بی اخلاقی و توهین و تهمت گفت: سعی کنیم در شهرستان نایین نیز با وحدت و همدلی برای توسعه گام برداریم.

انتهای پیام