شیاسی
۱۵:۳۸ - جمعه ۱۳۹۷/۰۴/۱

امام جمعه رضوانشهر:

حل مشکلات کشور نیاز به فکر انقلابی دارد/ دستگاه قضایی ضمن برخورد با متخلفان از ایجاد جوسازی جلوگیری کند

امام جمعه رضوانشهر با اشاره به اهمیت اتحاد سران سه قوه، گفت: حل مشکلات کشور نیاز به فکر انقلابی دارد و مسئولان با همکاری یکدیگر باید این مشکلات به خصوص مسائل اقتصادی و معیشتی مردم را حل کنند.

به گزارش صاحب نیوز؛ حجت الاسلام محمد شیاسی در خطبه های نماز جمعه این هفته رضوانشهر با اشاره به سالروز تخریب قبور چهار امام معصوم علیه السلام بقیع، اظهار کرد: وهابیت سعودی خسارت های زیادی را برای اسلام و مسلمانان ایجاد کرده اند و ۹۵ سال پیش بقاع متبرکه بقیع را که زیارتگاه بسیاری از مسلمانان بود را تخریب کردند.

امام جمعه رضوانشهر گفت: جنایات وهابیت و آل سعود در عربستان و کشورهای مسلمانان بسیار دردناک است و امیدواریم با نابودی هر چه زودتر این خاندان ظالم، مظلومیت ائمه بقیع و شیعیان خاتمه یابد.

وی با اشاره به سالروز تاسیس سازمان تبلیغات اسلامی در یکم تیرماه به فرمان رهبر کبیر انقلاب، تصریح کرد: تبلیغ و اطلاع رسانی دینی و ارتباط مردم با روحانیون امری مهم برای نهادینه شدن دین و معنویات در بطن زندگی اقشار مختلف جامعه است.

امام جمعه رضوانشهر با بیان اینکه سالروز شهادت شهید دکتر بهشتی در انفجار دفتر حزب جمهوری اسلامی در سال ۱۳۶۰ به نام روز قوه قضاییه نامگذاری شده است، خاطرنشان کرد: دستگاه قضایی باید عادلانه، دقیق و انقلابی عمل کرده و ضمن برخورد محکم با متخلفان از ایجاد جوسازی جلوگیری کند.

حجت الاسلام شیاسی با اشاره به نامه برخی فعالان سیاسی به برخی مسوولان برای مذاکره با ترامپ، یادآور شد: آمریکا هیچ گاه بر سر تعهد خود نمی ایستد و در مذاکرات هسته ای و برجام هم به تعهدات خودش عمل نکرد و نباید آزموده را دوباره آزمایش کرد.

وی هدف آمریکا و طرفدارانش را ایجاد دوقطبی و نارضایتی در بین مردم دانست و افزود: راه پیروزی کشور فقط مقاومت است و قطعا با تکیه بر توان داخلی به موفقیت های بسیاری دست خواهیم یافت.

امام جمعه رضوانشهر با اشاره به دیدار نمایندگان مجلس شورای اسلامی با رهبر معظم انقلاب، گفت: طبق فرموده امام خامنه ای مجلس عصاره ملت است و این نهاد باید دارای فضایل و پویا باشد و با اتخاذ تصمیمات درست راه حل هایی صحیح را برای حل مشکلات مردم ارائه دهد.

وی با اشاره به اهمیت اتحاد سران سه قوه، تصریح کرد: حل مشکلات کشور نیاز به فکر انقلابی دارد و مسئولان با همکاری یکدیگر باید این مشکلات به خصوص مسائل اقتصادی و معیشتی مردم را حل کنند.

انتهای پیام