download
۱۵:۴۳ - یکشنبه ۱۳۹۷/۰۴/۱۰

مسئول دفتر نمایندگی اوقاف امامزاده آقاعلی عباس(ع) خبر داد؛

اشتغال‌زایی برای بیش از ۹۰ نفر در مجتمع تجاری، خدماتی امامزاده آقاعلی عباس(ع)

مسئول دفتر نمایندگی اوقاف و امور خیریه امامزاده آقاعلی عباس(ع) گفت: با راه اندازی مجتمع ۹۶ واحدی تجاری و خدماتی امامزاده آقاعلی عباس(ع) برای بیش از ۹۰ نفر اشتغال به وجود آمده است.

به گزارش صاحب نیوز؛ حجت الاسلام علیرضا محلوجی اظهار کرد: از آنجایی که حرم مطهر امامزاده آقاعلی عباس(ع) در منطقه ای کویری واقع شده است و با شهرهای بزرگ فاصله زیادی دارد اما به خاطر اینکه همواره حرم مطهر این امامزاده عظیم الشان مورد توجه زائران زیادی از سراسر ایران است با پیگیری های به عمل آمده مبنی بر پیروی از منویات مقام معظم رهبری در راستای ایجاد اقتصاد مقاومتی و اشتغالزایی با هدف تبدیل بقاع متبرکه به قطب فرهنگی مجتمع 96 واحدی تجاری و خدماتی در جوار آستان مقدس این امامزاده واجب التعظیم ساخته شده است.

وی ادامه داد: این مجتمع تجاری براساس طرح جامع مصوب سازمان اوقاف و امور خیریه در زمینی به مساحت سه هزار متر مربع با اعتباری بالغ بر 30 میلیارد ریال و با سرمایه گذاری بخش خصوصی ساخته شده است که 34 واحد تجاری این مجتمع متعلق به موقوفه این امامزاده جلیل القدر است و مابقی نیز در مالکیت بخش خصوصی قرار دارد.

مسئول دفتر نمایندگی اوقاف و امور خیریه امامزاده آقاعلی عباس(ع) یادآور شد: این مجتمع تجاری و خدماتی در سال گذشته مورد بهره برداری قرار گرفت و با اجاره و واگذاری واحدهای این مجتمع برای بیش از 90 نفر به صورت مستقیم و بیش از 90 نفر نیز به صورت غیر مستقیم اشتغال ایجاد شده است.

حجت الاسلام محلوجی خاطر نشان کرد: همچنین با تلاش و کوشش اعضای هیئت امنای این امامزاده واجب التعظیم و همچنین اداره اوقاف و امور خیریه سال گذشته هتل، سوئیت و مرکز بهداشتی و درمانی نیز در جوار این آستان مقدس با سرمایه گذاری بخش خصوصی و کمک خیرین ساخته شد.

وی اضافه کرد: اداره اوقاف و امور خیریه آمادگی آن را دارد تا همچون گذشته نیز با فعالان اقتصادی و بخش خصوصی جهت اجرای پروژه های مختلف فرهنگی و اقتصادی در جوار حرم مطهر این امامزاده عظیم الشان همکاری داشته باشد.

انتهای پیام