images
۰۹:۵۵ - دوشنبه ۱۳۹۷/۰۴/۱۱

فرماندار خمینی شهر:

امنیت و پایداری نظام اسلامی مرهون خون شهداست/ پاسداری از خون شهدا وظیفه آحاد جامعه

فرماندار خمینی شهر با بیان اینکه شهدا امنیت و پایداری نظام مقدس اسلامی را برای ما حاصل آوردند، گفت: امروز وظیفه ای بر دوش همه آحاد جامعه بوده که همان پاسداری از خون شهدا است، قسمتی از این مهم برعهده مسئولان و مردم و بخشی دیگر بر عهده خانواده شهداست.

به گزارش صاحب نیوز، محمود مسلم زاده به همراه معاونان و بخشدار و مسئولان بنیاد شهید و امور ایثارگران خمینی شهر در ادامه دیدارهای ماهیانه خود در خانه شهیدان محمدحسین عسگری، عبدالمحمد و محمدعلی پیمانی، جانباز قطع نخاعی علی فخاری حضور پیدا کرد.

وی در این بازدید اظهار کرد: آن چیزی که جامعه و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بر آن پایبند است، همگی مدیون خون شهدا و حماسه سازی رزمندگان از پیروزی انقلاب اسلامی و جنگ تحمیلی و دفاع از حریم اهل بیت و مرزهای کشور تحت رهبری امام المسلمین حضرت آیت الله خامنه ای است.

فرماندار خمینی شهر افزود: شهدا امنیت و پایداری نظام مقدس اسلامی را برای ما حاصل آوردند و ستون های سرافرازی نظام هستند و باعث شدند پرچم کشور در عرصه های مختلف ورزشی، اقتصادی، سیاسی، روابط بین الملل برافراشته شود.

وی با بیان اینکه خانواده شهدا صبوری و ارزش آفرینی دارند و پس از تقدیم جوانان خود هنوز پای نظام و انقلاب و رهبری ایستاده اند، اضافه کرد: امروز وظیفه ای بر دوش همه آحاد جامعه بوده که همان پاسداری از خون شهدا است، قسمتی از این مهم برعهده مسئولان و مردم و بخشی دیگر بر عهده خانواده شهداست.

مسلم زاده تصریح کرد: طیف عظیمی از خانواده ایثارگران با استقامت و همراهی هنوز در مسائل جامعه فعالیت دارند و برای این نظام و انقلاب با قلم و قدم خود تلاش می کنند و اعتقاد همه مردم است کسی که در این نظام خدمت می کند مانند کسی است که در دورانی برای به دست آوردن پیروزی و دفاع از کشور خدمت می کرد.

وی ابراز کرد: ما مسئولان در انجام وظایف خود کم کاری کرده ایم و دستگاه های اجرایی نیز عقب هستند، بسیاری از اقدامات در بین امورات اداری و کاغذها گم شده یا پیچیدگی هایی برایش به وجود آمده است.

فرماندار خمینی شهر تصریح کرد: مسئولان باید با دیدار از خانواده شهدا و جانبازان از این ایثارگری ها تجلیل کنند و ادامه این راه در کشور به برکت وجود خانواده شهدا و ایثارگران در بین اقشار مختلف مردم است که بتوانیم بر مشکلات جامعه غلبه پیدا کنیم.

انتهای پیام