صفحه اصلی » مذهبی » اخذ 54 سند مالکیت برای 12000 متر مربع از موقوفات خور و بیابانک

رئیس اداره اوقاف خور و بیابانک مطرح کرد؛

اخذ 54 سند مالکیت برای 12000 متر مربع از موقوفات خور و بیابانک

رئیس اداره اوقاف خور و بیابانک گفت: از آغاز سال جاری تا کنون برای 12000 متر مربع از موقوفات شهرستان خور و بیابانک به ارزش بیش از 1 میلیارد ریال 54 سند مالکیت اخذ شده است.

تاریخ انتشار: ۱۵:۳۳ - دوشنبه ۱۳۹۷/۰۴/۱۱

به گزارش صاحب نیوز؛ مجتبی بابایی اظهار کرد: با پیگیری های به عمل آمده توسط اداره اوقاف و امور خیریه خور و بیابانک و همکاری اداره ثبت اسناد و املاک شهرستان در راستای حفاظت و صیانت از حقوق موقوفات و واقفان نیک اندیش و همچنین برای اجرای امینانه نیات واقفان نیک اندیش برای 94 رقبه از رقبات این شهرستان 54 سند مالکیت به نام موقوفات اخذ شد.

وی افزود: مساحت کل این رقبات در حدود 12 هزار متر مربع است که براساس برآوردهای انجام شده ارزش این رقبات بیش از یک میلیارد ریال است و کاربری آن ها نیز کشاورزی و مزروعی است و براساس نیات ثبت شده در وقف نامه عواید حاصل از این رقبات برای تامین هزینه های مساجد، حسینه ها، روضه خوانی، امامزادگان عظیم الشان شهرستان و…. صرف می شود.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه خور و بیابانک اضافه کرد: همچنین با پیگیری های به عمل آمده توسط اداره اوقاف در راستای بروز کردن اطلاعات مربوط به رقبات و موقوفات شهرستان در سه ماهه اول سال جاری نیز 36 سند مالکیت دفترچه ای موقوفات و رقبات شهرستان به سندهای تک برگ مالکیت تبدیل شده اند.

انتهای پیام

 

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد