صفحه اصلی » اقتصادی » عدم شفافیت در پرداخت‌های سازمان امور مالیاتی/ مشکلات مالی شهرداری‌ها، دشوارتر از همیشه

شهردار شهر هرند مطرح کرد؛

عدم شفافیت در پرداخت‌های سازمان امور مالیاتی/ مشکلات مالی شهرداری‌ها، دشوارتر از همیشه

شهردار هرند گفت: مشکلات و مسائل شهرداری برای برخی از دستگاه‌های دولتی مهم است چرا که امروز شهرداری ها در حوزه‌های عمرانی و فرهنگی در خط مقدم خدمت رسانی به مردم هستند.

تاریخ انتشار: ۱۰:۳۰ - چهارشنبه ۱۳۹۷/۰۴/۱۳

حمید شهبازی در گفتگو با صاحب نیوز اظهار کرد: مشکلات مالی شهرداری‌ها به دلیل شرایط اقتصادی امروز جامعه دشوارتر از همیشه شده است.

وی افزود: از طرفی قانون مالیات بر ارزش افزوده که سازمان مالیاتی باید پرداخت کننده آن باشد؛ متاسفانه در پرداخت ها شفافیتی دیده نمی شود و عدم پرداخت به موقع و حتی عدم شفافیت در مبلغ مشکلاتی را برای شهرداری های شرق اصفهان به همراه داشته است.

شهردار شهر هرند با اشاره به مشکلات شهرداری‌ها، تصریح کرد: مواردی که به درآمد و منابع مالی جدید و پایدار شهرداری‌ها کمک می کند به نهادها و سازمان های دولتی دیگر گره خورده است که این امر شهرداری ها را در ایجاد درآمدهای پایدار و ارائه خدمات مطلوب به مردم دچار مشکل می کند و این موضوع یکی از مشکلات جدی شهرداری‌ها است که نیاز به تعامل مناسب تر و مطلوب تر بین دستگاه‌های دیگر دارد.

شهبازی با اشاره به وظایف شهرداری‌ها، خاطرنشان کرد: در مواردی مشکلات و مسائل شهرداری برای برخی از دستگاه‌های دولتی مهم است چرا که امروز شهرداری ها در حوزه‌های عمرانی و فرهنگی در خط مقدم خدمت رسانی به مردم هستند.

وی با اشاره به اقدامات انجام گرفته در شهرداری هرند، بیان کرد: مرمت و بازسازی بخشی از بدنه بافت تاریخی شهر، جدول گذاری و نیکوسازی آرامستان بهشت اسحاق، اصلاح هندسی و احداث میدان جنب شرکت تعاونی کامیون داران شهید بهشتی انجام شده و آسفالت خیابان‌ها و بافت فرسوده شهر اکنون در حال انجام است.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

روزشمار برجام!