صفحه اصلی » مقاومت » لقب گرفتن نیروهای جهاد سازندگی به سنگرسازان بی سنگر توسط امام

در دیدار با نیروهای مهندسی رزمی جهاد سازندکی دفاع مقدس تشریح شد؛

لقب گرفتن نیروهای جهاد سازندگی به سنگرسازان بی سنگر توسط امام

مدیر جهاد کشاورزی و مسئول کانون سنگر سازان نایین با عباس عباسپور، محمد رضا باقریان نایینی و حسن میرکانی نیروهای مهندسی رزمی جهاد سازندکی دوران دفاع مقدس دیدار کردند.

تاریخ انتشار: ۱۰:۴۷ - چهارشنبه ۱۳۹۷/۰۴/۱۳

به گزارش صاحب نیوز؛ محمد حاجی نقدی در جریان این دیدار اظهار کرد: نیروهای اعزامی از این شهرستان در ستاد کربلا، گروهان عمار یاسر در خلیج فارس و نیروهای مهندسی رزمی و تخصصی به همراه راننده لودر و بلدوزر در جبهه های جنوب مستقر بودند.

مسئول ستاد پشتیبانی و مهندسی جنگ جهاد سازندگی نایین در دوران دفاع مقدس افزود: ستاد دیگری از جهاد سازندگی نایین در این شهر مستقر بود و کمک های مردمی را به نیروهای رزمنده در جبهه های حق علیه باطل می رساند.

وی به شهدای جهاد سازندگی نایین اشاره کرد و گفت: شهیدان رحیمی، فرخ و ابراهیمی ازجمله شهیدان سنگرساز بی سنگر این شهرستان بودند.

نقدی به لقب سنگرسازان بی سنگر برای نیروهای جهادسازندگی اشاره و بیان کرد: نیروهای ما قبل از عملیات و پیش از نیروهای رزمی، وارد منطقه عملیاتی می شدند و به ساخت سنگر و هموار کردن زمین های جبهه می پرداختند که به همین دلیل از سوی امام(ره) لقب سنگرسازان بی سنگر گرفتند.

شهرستان نایین دارای 600 سنگرساز بی سنگر دوران دفاع مقدس است.

مدیر جهاد کشاورزی و مسئول کانون سنگر سازان نایین و هیات همراه با عباس عباسپور، محمد رضا باقریان نایینی و حسن میرکانی نیروهای مهندسی رزمی جهاد سازندکی دوران دفاع مقدس دیدار کردند.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

روزشمار برجام!