صاحب نیوز را در پیام رسان سروش دنبال کنید
کمیته+امداد
۱۰:۵۴ - دوشنبه ۱۳۹۷/۰۴/۱۸

مدیر کمیته امداد برخوار:

ذره‌ای از کمک‌های مردمی به خارج از شهرستان نمی رود/ مشارکت ۵۴۳ حامی ایتام و ۱۳۱ حامی فرزند محسنین در برخوار

مدیر کمیته امداد برخوار با اشاره به اینکه ۱۵۱ یتیم و ۱۳۱ نفر فرزند محسنین در شهرستان برخوار وجود دارد، اظهار کرد: ۵۴۳ حامی ایتام و ۱۳۱ حامی فرزند محسنین در برخوار در طرح ایتام و محسنین مشارکت دارند.

به گزارش صاحب نیوز؛ علی شاهنظری امروز در نشست خبری خود با اصحاب رسانه، در خصوص سیاه نمایی و تبلیغات سوء رسانه های بیگانه علیه کمیته امداد امام خمینی (ره)، اظهار کرد: رسانه های بیگانه و شبکه های ماهواره ای با انتشار خبر کمک کمیته امداد ایران به مردم غزه و فلسطین قصد دارند مردم ایران را نسبت به نظام بدبین و حضور مردم را در صحنه کمرنگ کنند.

 وی با بیان اینکه ما اجازه ارسال کمک های مردمی به مردم غزه و فلسطین را نداریم، خاطرنشان کرد: کمیته امداد برای جمع آوری کمک برای مردم فلسطین در روز قدس از طریق صندوق ها اقدام می کند چرا که ما موظف هستیم کمک های مردمی را برای کمک به افراد تحت پوشش کمیته امداد شهرستان هزینه کنیم.

مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) برخوار ادامه داد: با وجود اخبار و تبلیغات سوء رسانه های دشمنان، امسال با کمک خداوند و همراهی همیشگی ملت نوعدوست ایران، درآمد کمیته امداد امام خمینی (ره) ۵۰ درصد افزایش یافت.

وی در ادامه به همکاری مستمر مردم در اجرای طرح ایتام و محسنین در برخوار اشاره کرد و گفت: ۷۰۳ حامی در برخوار حمایت از ۲۸۲ نفر از ایتام و فرزندان محسنین را بر عهده گرفته اند.
شاهنظری افزود: در سال گذشته حامیان ایتام مبلغ چهار میلیارد و ۱۹۹ میلیون و ۶۱۵ هزار ریال و حامیان محسنین یک میلیارد و ۵۲۳ میلیون و ۶۴۸ هزار ریال به فرزندان معنوی خود کمک کردند.
مدیر کمیته امداد برخوار عنوان کرد: کمیته امداد با توجه به مشکلات خانواده های های نیازمند ایتام و غیر ایتام، مشخصات فردی و وضعیت خانواده های آن ها را برآورد کرده و مشخصات را در اختیار خیران و نیکوکاران قرار می دهد تا خیران با اطلاع کامل از وضعیت آن ها حامی ایتام و غیرایتام شوند و کمک های مالی خود را به حساب آن ها واریز کنند.
شاه نظری خاطرنشان کرد: طرح محسنین از جمله طرح های کمیته امداد است که در این طرح حامیان به فرزندان غیریتیم که پدر خانواده در تامین هزینه ها ناتوان است، کمک می کنند.
وی با اشاره به اینکه ۱۵۱ یتیم و ۱۳۱ نفر فرزند محسنین در شهرستان برخوار وجود دارد، اظهار کرد: ۵۴۳ حامی ایتام و ۱۳۱ حامی فرزند محسنین در برخوار در طرح ایتام و محسنین مشارکت دارند که لازم است خیران برخوار مشارکت و همراهی بیشتری در طرح محسنین داشته باشند.
انتهای پیام
دیدگاه شما
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط شبکه اطلاع رسانی صاحب نیوز در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد