photo_۲۰۱۸-۰۴-۱۵_۲۲-۵۶-۲۷-300x200
۱۲:۵۹ - سه شنبه ۱۳۹۷/۰۴/۱۹

نماینده مردم خمینی‌شهر در مجلس:

لزوم حل مشکلات اقتصادی با راه حل‌های بومی/ سهل‌اندیشی در مذاکره با اروپایی‌ها خیانت است

نماینده مردم خمینی‌شهر در مجلس گفت: اگر در برجام غفلت، سطحی و سهل اندیشی صورت گرفت و این چالش به وجود آمد، امروز بروز این سهل اندیشی ها و سطحی نگری ها در موضوع مذاکره با اروپایی ها به عنوان خیانت قلمداد می شود.

به گزارش صاحب نیوز؛ سیدمحمدجواد ابطحی صبح امروز در گفتگو با خبرنگاران در مورد مذاکرات جمهوری اسلامی با اروپایی ها در مورد برجام اظهار کرد: این مذاکرات نتیجه ای نخواهد داشت و فقط ما زمان را از دست می دهیم.

نماینده مردم خمینی شهر در مجلس با تاکید بر این که مشکلات اقتصادی را باید با راه حل های بومی حل کنیم، افزود: آمریکایی ها در برجام به اهداف خود رسیده اند و امروز برای رسیدن به خواست خود در مورد محدودیت های موشکی و اقدامات منطقه ای ایران، اروپا را سرخط کرده اند.

وی تاکید کرد: اگر در برجام غفلت، سطحی و سهل اندیشی صورت گرفت و این چالش به وجود آمد، امروز بروز این سهل اندیشی ها و سطحی نگری ها در موضوع مذاکره با اروپایی ها به عنوان خیانت قلمداد می شود.

ابطحی خاطرنشان کرد: باید قانون اقدام متقابل در مورد اقدامات خصمانه آمریکا را اجرا کنیم و اگر دولت این مورد را محقق نکرد باید دیوان عالی کشور که وظیفه رسیدگی به تخلفات را دارد، در مورد تخلفات صورت گرفته  وارد میدان شود و به آن رسیدگی کند.

انتهای پیام