صاحب نیوز را در پیام رسان سروش دنبال کنید
915
۱۳:۵۳ - سه شنبه ۱۳۹۷/۰۴/۱۹

با حمایت فرمانداری برخوار انجام می شود؛

اجرای طرح بیوگاز با همراهی شرکت NAHTES اتریشی در شهرستان برخوار

اجرای طرح بیوگاز به صورت متمرکز از واحدهای صنعتی و سنتی دامپروری شهرستان به عنوان یک طرح شاخص و پیشرو با همت اعضای تعاونی وحدت و مالکان واحدهای دامداری و حمایت فرمانداری شهرستان در دست اقدام است.

به گزارش صاحب نیوز؛ جلسه ای با حضور نمایندگان شرکت اتریشی NAHTES مجری طرح های نیروگاهی بیوگاز با همراهی نمایندگان شرکت تعاونی وحدت واحدهای دامداری برخوار در سالن جلسات فرمانداری این شهرستان تشکیل شد.

سرپرست فرمانداری برخوار در این جلسه با بیان اینکه این طرح از نظر اقتصادی و حل مشکلات زیست محیطی دامداری ها از اهمیت بالایی برخوردار است، اظهار کرد: اقتصاد دانش بنیان تأثیر بسزایی در افزایش تولید سرانه بالاتر، کاهش نابرابری در توزیع درآمد، افزایش فرصت های شغلی و در عین حال، اصلاح کیفیت محیط زیست و ارتقای کیفیت تولیدات به عنوان شاخصه های اصلی توسعه پایدار دارد.

محمدحسن قمی افزود: فرمانداری پیشتاز در زمینه حمایت از صنایع دانش بنیان است و بر توجه اعضای شرکت تعاونی ها و همکاری و تسریع دستگاه های اجرایی در تمهید مقدمات و اجرای این طرح تاکید دارد.

نماینده تعاونی وحدت و طرف های خارجی به تشریح ابعاد طرح مورد نظر و دیدگاه های خود در این جلسه پرداختند و تبادل نظر لازم با مقام سرپرست فرمانداری برخوار انجام شد.

گفتنی است اجرای طرح بیوگاز به صورت متمرکز از واحدهای صنعتی و سنتی دامپروری شهرستان به عنوان یک طرح شاخص و پیشرو با همت اعضای تعاونی وحدت و مالکان واحدهای دامداری و حمایت فرمانداری شهرستان در دست اقدام است.

انتهای پیام

دیدگاه شما
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط شبکه اطلاع رسانی صاحب نیوز در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد