صفحه اصلی » اقتصادی » تیم اقتصادی دولت باید اصلاح شود/ بارندگی فصلی مانع اجرای عملیات آسفالت شهرضا به مبارکه در موعد مقرر شد

نماینده مردم شهرضا در جمع خبرنگاران:

تیم اقتصادی دولت باید اصلاح شود/ بارندگی فصلی مانع اجرای عملیات آسفالت شهرضا به مبارکه در موعد مقرر شد

نماینده مردم شهرضا و دهاقان در مجلس گفت: تیم اقتصادی دولت باید اصلاح شود، این مسئله در کنار اجرای طرح دو فوریتی مجلس شورای اسلامی می‌تواند اوضاع اقتصادی کشور را سر و سامان دهد.

تاریخ انتشار: ۱۳:۴۲ - سه شنبه ۱۳۹۷/۰۴/۱۹

به گزارش صاحب نیوز؛ سمیه محمودی امروز در نشست خبری با خبرنگاران روند اجرایی پروژه های عمرانی این شهرستان را رضایت بخش دانست و افزود: لازم است شرکت‌های توانمند شهرستان برای تکمیل این طرح ها همکاری کنند.

وی در خصوص پروژه شش بانده کردن مسیر شهرضا به اصفهان گفت: اجرای عملیات آسفالت 10 کیلومتر نخست این پروژه در حال اجرا است و آگهی مناقصه 10 کیلومتر بعدی آن نیز به زودی منتشر می شود.

نماینده مردم شهرضا و دهاقان در مجلس با بیان اینکه پروژه های عمرانی شهرضا تا هفته دولت به بهره برداری می‌رسد، اظهار کرد: تشدید بارندگی فصلی مانع از اجرای عملیات آسفالت مسیر شهرضا به مبارکه در موعد مقرر شد اما این طرح تا هفته دولت آماده بهره برداری است.

محمودی در بخش دیگری از سخنان خود با تاکید بر ضرورت رعایت اصل شایسته سالاری در انتخاب مدیران، اذعان کرد: متأسفانه وقتی جناح گرایی جای شایسته سالاری را می گیرد شاهد افزایش مشکلات مردم هستیم.

وی اضافه کرد: اکثر مدیران شهرستان تاکنون بر اساس اصل شایسته سالاری انتخاب شده اند، اما باید توجه داشته باشیم که مردم حوزه انتخابیه لایق دریافت بهترین خدمات هستند.

نماینده مردم شهرضا و دهاقان در مجلس با انتقاد از عملکرد وزارت صنعت معدن تجارت تصریح کرد: ضعف در نظارت ها و بروکراسی طولانی باعث شده تا برخی افرادی که اراضی شهرک رازی شهرضا را برای ایجاد واحدهای تولیدی تصرف کرده اند نتوانند در موعد مقرر به تعهدات خود عمل کنند.

محمودی با بیان اینکه شرکت های صنعتی استان باید پیگیر کاهش بروکراسی اداری باشند، عنوان کرد: باید تدابیری اتخاذ شود تا اینگونه اراضی به شهرک بازگردد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود، تصریح کرد: تیم اقتصادی دولت باید اصلاح شود، این مسئله در کنار اجرای طرح دو فوریتی مجلس شورای اسلامی می‌تواند اوضاع اقتصادی کشور را سر و سامان دهد.

نماینده مردم شهرضا و دهاقان در مجلس ادامه داد: وزرا را رییس جمهور به مجلس معرفی می کند و اگر وزرای پیشنهادی بر اساس همان برنامه اعلامی در ابتدا عمل و به توصیه های نمایندگان توجه می کردند، مشکلات کمتر می شد.

محمودی تاکید کرد: نباید دائم تلاش کنیم تقصیرها را بر گردن دیگران بیندازیم، مردم مشکلاتی دارند که باید سعی کنیم با اتحاد و همدلی آنها را برطرف کنیم.

انتهای پیام

پاسخی بگذارید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد