صاحب نیوز

n82749362-72026395

رئیس تامین اجتماعی شهرستان اردستان:

۶۴درصد از جمعیت شهرستان اردستان تحت پوشش بیمه تأمین اجتماعی هستند

رئیس شعبه تامین اجتماعی شهرستان اردستان، گفت: تعداد ۲۷هزار و ۶۰نفر از جمعیت اردستان که ۶۴درصد از جمعیت شهرستان را تشکیل می دهد تحت پوشش بیمه تأمین اجتماعی هستند.

کدخبر: 900124
۱۳۹۷/۰۴/۲۰ @ ۲۰:۴۴

به گزارش صاحب نیوز؛ احمد علی امیری پور عصر امروز بمناسبت هفته تأمین اجتماعی در نشست خبری در محل تامین اجتماعی اردستان اظهار کرد: از تعداد 26کارگاه هایی که برای بخشودگی جرائم فرم پر کرده اند 14کارگاه جرائم آن پرداخت شده است.

وی افزود: مبلغ جرائم بخشودگی کارگاه های شهرستان اردستان بیش از پنج میلیارد ریال بوده که مورد مشمول معافیت قرار گرفته است.

رئیس شعبه تامین اجتماعی شهرستان اردستان گفت: تامین اجتماعی اردستان در سه ماهه اول سال97 و توسعه بیمه مشاغل آزاد نسبت به سال گذشته افزایش چشمگیری داشته است.

امیری پور با بیان اینکه از سالهای 94تا 96 بیمه بیکاری در شهرستان اردستان کاهش داشته، تصریح کرد: تعداد افرادی که در حال حاضر بیمه بیکاری دریافت می کنند159نفر هستند.

وی تاکید کرد: تعامل مردم با تامین اجتماعی شهرستان در سال96 از طریق دبیرخانه الکترونیک ایجاد شده است که کار مراجعه کنندگان را تسریع بخشیده است.

رئیس شعبه تامین اجتماعی اردستان خاطرنشان کرد: در حال حاضر یکهزار و 479کارگاه فعال در سطح شهرستان اردستان وجود دارد که نسبت به اسفند96تعداد 21مورد کارگاه تعطیل شده است.

امیری پور تصریح کرد: از یکهزار و 543نفر مستمری بگیران تامین اجتماعی اردستان 449نفر افراد بازمانده، 87نفر از کار افتاده و یکهزار و هفت نفر مستمری بگیر هستند.

وی یادآوری کرد: تعداد 27هزار و 60نفر از جمعیت اردستان که 64درصد از جمعیت شهرستان را تشکیل می دهد تحت پوشش بیمه تأمین اجتماعی هستند.

رئیس شعبه تامین اجتماعی اردستان همچنین اعلام کرد: در حال حاضر 667نفر از رانندگان از بیمه تامین اجتماعی استفاده می کنند.

رئیس شعبه تامین اجتماعی اردستان تاکید کرد: در شهر ستان اردستان و سال گذشته 15هزار دفترچه تامین اجتماعی تعویض و صادر شده که11هزار مورد آن مربوط به شهر اردستان بوده است.

انتهای پیام