8303202_697
۰۹:۱۱ - پنجشنبه ۱۳۹۷/۰۴/۲۱

24 تا 29 تیرماه؛

دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی طلا در نصف‌جهان برپا می‌شود

دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت فلزات گرانبها، طلا و سنگ‌های قیمتی در اصفهان برپا می‌شود.

به گزارش صاحب نیوز؛ دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت فلزات گرانبها، طلا و سنگ‌های قیمتی در اصفهان برپا می‌شود، این نمایشگاه طی روزهای 24 تا 29 تیرماه به مدت شش روز برپا خواهد شد تا فعالان حوزه ساخت و فروش طلا، فلزات گرانبها و سنگ‌های قیمتی به ارائه توانمندی‌های خود بپردازند.

در این نمایشگاه مشارکت‌کنندگانی از استان‌های اصفهان، تهران، آذربایجان شرقی، یزد، خراسان رضوی، فارس، سمنان، هرمزگان و اردبیل در فضایی بالغ بر 8500 مترمربع فضای نمایشگاهی به ارائه آخرین دستاوردهای خود در زمینه ماشین‌سازی و ابزارآلات، مصنوعات طلا، جواهر و نقره، سنگ‌های تزئینی و تجهیزات و صنایع وابسته می‌پردازند.

همچنین مراکز علمی و آموزشی مرتبط نیز در این نمایشگاه حضور دارند و سبب افزایش مرتبه علمی نمایشگاه طلای اصفهان شده‌اند.

یکی از اصلی‌ترین ویژگی‌های دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت فلزات گرانبها، طلا و سنگ‌های قیمتی اصفهان، حضور مستقیم 10 شرکت ایتالیایی است که در فضایی بالغ بر 120 مترمربع به نمایش محصولات خود می‌پردازند.

این نمایشگاه که گالری‌های تولیدکننده طلا و جواهر بیشتری را نسبت به دوره‌های پیشین در خود جای داده، با برگزاری همایش فرصت‌ها و چالش‌های صنعت طلا در اتاق بازرگانی اصفهان آغاز می‌شود و پس از آن از ساعت 16 الی 22 روزهای 24 تا 29 تیرماه در محل برپایی نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان واقع در پل شهرستان ادامه خواهد یافت.

برگزاری دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت فلزات گرانبها، طلا و سنگ‌های قیمتی اصفهان به معرفی بخشی از توانمندی‌های تولیدی، صادراتی و خدماتی فعالان این بخش خواهد پرداخت که علاوه بر بازارهای داخلی، در بازارهای بین‌المللی نیز حضور پیدا کرده‌اند.

برندسازی، رقابت در تولید، بازاریابی و فروش، پایداری در صادرات محصولات و مشتری‌مداری نظام‌مند، مزیت‌های نوینی است که دست‌اندرکاران این صنعت مهم از کارگاه‌های کوچک تا کارخانه‌های بزرگ بر آن اهتمام دارند و آن را در نمایشگاه اصفهان به نمایش می‌گذارند.

آشنایی تولیدکنندگان و صادرکنندگان و ارائه‌دهندگان خدمات با محصولات، ماشین‌آلات، تکنولوژی‌ها و فناوری‌های نوین درصنعت طلا، جواهر و سنگ‌های قیمتی، معرفی محصولات تولیدی و فناوری‌های داخلی، دسترسی به سلایق مصرف کنندگان داخلی و خارجی و ایجاد رقابت در تولید، صادرات وخدمات، آشنایی با چرخه صنعت طلا، جواهر و سنگ‌های قیمتی تنها بخشی از اهداف برگزاری این نمایشگاه به شمارمی‌رود.

این نمایشگاه در حالی برگزار می‌شود که ایران یکی از خاستگاه‌های اصلی صنعت طلا و جواهر جهان به شمار می‌رود و در این میان، اصفهان، عنوان پایتخت طلای ایران را یدک می‌کشد. توجه به مقوله نام تجاری، طراحی و سبک ایرانی، بازارسنجی و بازارسازی، از جمله موضوعاتی است در این نمایشگاه مورد توجه قرار خواهد گرفت.

انتهای پیام