2186847
۱۵:۳۰ - پنجشنبه ۱۳۹۷/۰۴/۲۱

نماینده مردم اصفهان در مجلس:

مبنای شادی در اسلام ضوابط الهی و اخلاقی است/ عده‌ای بهانه‌جو به دنبال اجرای بی بند و باری غربی در کشور هستند

نماینده مردم اصفهان در مجلس گفت: شادی هست ولی برخی بهانه می آوردند تا اسلام و انقلاب را بکوبند وگرنه دین اسلام مخالف شادی حلال و بدون گناه نیست.

حجت الاسلام احمد سالک در گفتگو با صاحب نیوز در پاسخ به کسانی که می گویند اسلام دین شادی نیست، اظهار کرد: تمامی برنامه های اسلام در چارچوب ضوابط اخلاقی، اسلامی و الهی بوده و شادی حلال در دین مبین اسلام فراوان داریم.

نماینده مردم اصفهان در مجلس افزود: برخی افراد آزادی را با مصداق غربی آن قبول داشته و برای اجرای مقاصد غرب گرایانه خود به دنبال بهانه تراشی هستند.

وی در پاسخ به اینکه برخی آقایان مسئول می گویند مردم همیشه باید سوگواری ببینند؛ پس شادی کجا رفته؟ گفت: شادی هست ولی برخی بهانه می آوردند تا اسلام و انقلاب را بکوبند وگرنه دین اسلام مخالف شادی حلال و بدون گناه نیست.

حجت الاسلام سالک تاکید کرد: اینکه برخی برای مشاهده یک برنامه فوتبال در صفه اصفهان، شاد باشند اشکالی ندارد ولی ما با رقص و اختلاط زن و مردم در حاشیه این گونه مراسم ها مخالفیم زیرا این شادی نوعی ضد ارزش و پا گذاشتن روی آرمان های اسلامی و انقلابی خواهد بود.

وی با اشاره به اینکه دعوت از خواننده کثیف ترکیه ای به منطقه آزاد کیش معنای شادی نمی دهد، تصریح کرد: شادی های غربی با هدف گسترش بی بند و باری در کشور انجام می شود و قطعا شادی زودگذری بیش نیست.

انتهای پیام