a2c4fc59-fb35-4cec-b4ec-3c79ee46d92a-1
۱۶:۳۴ - پنجشنبه ۱۳۹۷/۰۴/۲۱

همزمان با هفته عفاف و حجاب برگزار می شود؛

تجمع فرشتگان سفید پوش در امامزاده میرزین العابدین(ع) ورزنه

سرپرست دفتر نمایندگی اوقاف و امور خیریه بن رود گفت: به مناسبت هفته عفاف و حجاب همایش پیاده روی فرشتگان سفید پوش از بوستان شهدای گمنام به طرف حرم مطهر امامزاده میرزین العابدین(ع) برگزار می شود.

به گزارش صاحب نیوز؛ امراله اصغری ورزنه اظهار کرد: براساس سنت دیرینه ای که در شهر ورزنه وجود دارد زنان محجبه و مومن و متدین این شهر با پوشیدن چادرهای سفید خود در روز حجاب و عفاف و شرکت در همایش پیاده روی به همین مناسبت جلوه های زیبای دین مبین اسلام و حجاب را به همگان نشان می دهند.

وی افزود: به مناسبت خجسته میلاد حضرت معصومه سلام الله علیها و روز دخترهمایش پیاده روی فرشتگان سفید پوش با حضور زنان مومن و ولایتمدار از بوستان شهدای گمنام ورزنه به طرف آستان مقدس امام زاده میرزین العابدین(علیه السلام) ورزنه برگزار می شود.
سرپرست دفتر نمایندگی اوقاف و امور خیریه بن رود ادامه داد: این همایش پیاده روز شنبه 23 تیر ماه با همکاری حوزه بسیج خواهران حضرت معصومه (س) و اداره اوقاف و امور خیریه بن رود و جرقویه علیا برگزار می شود.
امراله اصغری ورزنه گفت: آستان مقدس امامزاده میرزین العابدین(ع) در شهر ورزنه واقع شده است و شهر ورزنه یکی از شهرهای شهرستان اصفهان و مرکز بخش بن رود می باشد و در فاصله ۱۱۰ کیلومتری شرق اصفهان، در کنار رودخانه زاینده رود و ۳۰ کیلومتری تالاب بین المللی گاو خونی و ۷ کیلومتری تپه های ماسه ای (ریک سرا که در اصطلاح محلی به شهر سبا معروف می باشد) قرار دارد.
انتهای پیام