1394090812281344848473
۱۶:۵۵ - پنجشنبه ۱۳۹۷/۰۴/۲۱

صادرکننده نمونه در صنعت سنگ:

داشتن روحیه کار جمعی ضامن موفقیت در کسب و کار است

صادرکننده نمونه در صنعت سنگ گفت: داشتن روحیه کار جمعی ضامن موفقیت در کسب و کار است؛ یقین داشته باشید به هر کاری عشق ورزیده و آنرا با تمام وجود طلب کنید به آن خواهید رسید.

به گزارش صاحب نیوز؛ امیر کشانی، در هجدهمین رویداد در مسیر موفقیت هدف از برگزاری این رویداد را تقدیر و کسب تجربه از بزرگان صنعت و تجارت کشور بیان کرد و افزود: ابوالقاسم سرتیپی در حقیقت بنیانگذار شاخه جوانان اتاق بازرگانی اصفهان بوده و نهال شورای جوانان به همت این بزرگوار کاشته شد.

رییس شورای عالی جوانان اتاق بازرگانی اصفهان تصریح کرد: امروز خرسندیم که این شورا از یک نهال به درختی تنومند تبدیل شده و در کارنامه خود عملکرد مطلوبی داشته است.

عضو هیات نمایندگان اتاق بازرگانی اصفهان در ادامه سرتیپی را فردی مسئولیت پذیر، فعال و دلسوز و یکی از با سابقه ترین کارفرمایان صنعت سنگ اصفهان معرفی کرد.

خواستن سرچشمه اصلی توانستن است

ابوالقاسم سرتیپی، صادرکننده نمونه و موسس شرکت سنگ الوان نما در ادامه با بیان اینکه در سال 1325 و در خمینی شهر اصفهان دیده به جهان گشود، گفت: همزمان با تحصیل در دبیرستان هراتی اصفهان، اوقات فراغت خود را در خانه جوانان آن زمان و کسب تجربه و درس از اساتید بنام آن گذرانده و حتی در رشته تئاتر و گویندگی نیز مشغول فعالیت شدم.

وی افزود: پس از گذراندن خدمت سربازی در چند شغل دولتی مشغول به کار شده اما در نهایت ادامه تحصیل داده و در سال 1348 از رشته مدیریت دانشگاه تهران فارغ التحصیل شدم.

این صادرکننده نمونه در ادامه گفت: در سال 1356 به تاسیس شرکت سنگ الوان نما پرداخته و در سال های 84 و 85 موفق به کسب عنوان صادرکننده نمونه استانی در صنعت سنگ شدم.

سرتیپی با بیان اینکه در طول ده سال به بیش از 23 کشور جهان صادرات سنگ داشته است، ابراز کرد: یقین داشته باشید به هر کاری عشق ورزیده و آنرا با تمام وجود طلب کنید به آن خواهید رسید.

وی سنگ های بکار رفته در ساختمان سازمان ملل، موزه لوور و کاخ رییس جمهور روسیه را از سنگ های صادر شده توسط خود دانست و یکی از مفاخر خود را داشتن عنوان اولین صادرکننده سنگ اصفهان به کشورهای مختلف بیان کرد.

انتهای پیام