صفحه اصلی » اجتماعی » وحدت، همدلی و تعامل در امور اجرایی کلید موفقیت است/ نقد را قبول داریم ولی بازی کردن با حیثیت افراد در هیچ مکتبی نمی گنجد

رییس شورای اسلامی شهر کاشان:

وحدت، همدلی و تعامل در امور اجرایی کلید موفقیت است/ نقد را قبول داریم ولی بازی کردن با حیثیت افراد در هیچ مکتبی نمی گنجد

رییس شورای اسلامی شهر کاشان با بیان اینکه نقد را هم قبول داریم ولی بازی کردن با حیثیت و اعتبار افراد در هیچ مکتبی نمی گنجد، گفت: اکنون مدیریت شهر بیش از همه چیز نیاز به همدلی و اتحاد و هماهنگی دارد.

تاریخ انتشار: ۱۵:۳۰ - شنبه ۱۳۹۷/۰۴/۲۳

به گزارش صاحب نیوز؛رئیس شورای اسلامی شهر کاشان : علی رسول زاده، در آغاز پنجاه و دومین جلسه رسمی آن که با موضوع تشریح وضعیت مصرف برق در شهرستان برگزار شد ضمن تسلیت شهادت امام صادق(ع) گفت: آنچه که در شرایط فعلی به آن نیاز داریم و امور مردم را تسریع و سامان می بخشد همدلی، اتحاد، هماهنگی و مدیریت صحیح در امور اجرایی خدمت به مردم است.

وی با تاکید بر توصیه مقام معظم رهبری مبنی کنار گذاشتن مسائل شخصی و بیان انتقادات از راه درست، افزود: وجود سلایق و نظرات مختلف امری طبیعی و عادی است اما آنچه که باید در این مجموعه به آن توجه و دقت کافی داشت مدیریت و هدایت همه افکار و سلایق در یک مسیر واحد خدمت به مردم در سایه وحدت و تعامل است تا علاوه بر رضایت خداوند از انجام وظیفه و مسوولیت اجرایی رضایتمندی و گشایش امور مردم نیز فراهم شود.

به گفته وی، آنچه که مهم و قابل تامل است این است که هر فرد با هر سلیقه ای که در مجموعه خدمت جمعی قرار گرفت بقیه نیز با طرفداری از حق و حقیقت و پرهیز از نگاه فردی او را در مسیر خدمت به مردم شهر یاری و حمایت کنند و از دامن زدن به اختلافات به شیوه های غیرمعمول، ناپسند و تنش زا که باعث نگرانی و تشویش مردم شود دوری کنند.

رییس شورای اسلامی کاشان با تاکید بر اینکه وی فردی است که سعی می کند در کارها مستقل باشد و از حق طرفداری کند افزود: وی پرهیز از موج سواری را در اولویت کار خود در خدمت قرار داده است تا بی دلیل خود را به هر موجی نسپرد و عامل ایجاد تنش و چالش نشود.

رسول زاده، با اشاره به اینکه آسیب شناسی در مسیر خدمت امری بسیار ضروری است گفت: هر دوره در فرآیند کارها دیدگاه های انتقادی نیز وجود دارد اما آنچه که بر اساس آیات و روایات مبرهن و مشخص است پرهیز از ورود به مسائلی که علم کامل در مورد آن وجد ندارد یا ناقص است ضروری و مانع از ایجاد تشدید اختلافات و سلایق و در نهایت برهم زدن جو عمومی جامعه است.

به گفته وی، همه ما در یک مجموعه و خدمت گذار هستیم که هر گونه تخریب در آن همه را زیر سوال می برد.

رسول زاده، با اشاره به اینکه نقد را هم قبول داریم ولی بازی کردن با حیثیت و اعتبار افراد در هیچ مکتبی نمی گنجد، اظهار کرد: اکنون مدیریت شهر بیش از همه چیز نیاز به همدلی و اتحاد و هماهنگی دارد نباید خدمت را در عرصه تنش و چالش قرار داد.

وی تصریح کرد: ضمن احترام به آرای مردم هر حرف و انتقاد را با ساز وکار قانونی آن باید مطرح و بررسی کرد و نباید حیثیت مجموعه شورا زیر سوال برود.

به گفته وی، هدف همه ما در خدمت حفظ نظام، اعتبار شهر و پاسخگویی به مردمی است که نماینده آنها شدیم و سوگند در دفاع از حق و حقوق آنها داریم.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

روزشمار برجام!