IMG_0682_2
۰۹:۲۶ - سه شنبه ۱۳۹۷/۰۴/۲۶

در حاشیه بازدید از فعالیت‌های بهزیستی تیران و کرون مطرح شد؛

۸۵ وام خود اشتغالی با بیش از یک میلیارد تومان اعتبار به مددجویان پرداخت شد

معاون مشارکتهای مردمی سازمان بهزیستی استان اصفهان با حضور در شهرستان تیران و کرون از فعالیت های انجام شده توسط اداره بهزیستی تیران و کرون برای مددجویان بازدید کرد.

به گزارش صاحب نیوز؛ علی اصغر شاه زیدی معاون مشارکت های مردمی سازمان بهزیستی استان اصفهان بعد از ظهر گذشته با حضور در شهرستان تیران و کرون از فعالیت های انجام شده توسط اداره بهزیستی تیران و کرون برای مددجویان بازدید کرد و به بررسی مشکلات مددجویان پرداخت.

مدیر بهزیستی تیران و کرون پیرامون این بازدید به خبرنگار ما گفت: اداره بهزیستی تیران و کرون در سال 96، 85 وام خود اشتغالی را با اعتباری بالغ بر یک میلیارد و 100 میلیون تومان به مددجویان پرداخت کرده که بازدید از تعدادی از این پروژه های اشتغال زایی انجام شد.

اکبر حاجی عرب اظهار کرد: 9 کمک هزینه به خانواده های تک معلولی روستایی با اعتباری بالغ بر 56 میلیون تومان و 35 میلیون تومان هزینه ساخت منزل خانواده دو معلولی روستایی از محل تفاهم نامه مسکن و مشارکت های مردمی و خیران در سال گذشته پرداخت و بازدید از تعدادی از این مسکن ها هم انجام شد.

وی افزود: ساخت مسکن برای مددجویان شهری دو معلولی در حال انجام است و 9 کمک هزینه 30 میلیون تومانی برای هر خانوار پرداخت شده است.

حاجی عرب ضمن تقدیر از حمایت و کمک های خیران و مردم به مددجویان، تصریح کرد: خیران در سال گذشته 11 میلیون و 742 میلیون تومان کمک هزینه به صورت نقدی، 27 میلیون تومان به صورت غیر نقدی، توزیع 700 قلم غذای گرم، 100 سبد کالا و 10 کمک هزینه جهیزیه را به مددجویان اهدا کرده اند.

انتهای پیام