h82a6626
۱۵:۵۱ - چهارشنبه ۱۳۹۷/۰۴/۲۷

فرماندار مبارکه:

خدمت‌رسانی با کیفیت تامین اجتماعی باعث رضایتمندی مردم می‌شود

فرماندار مبارکه گفت: با توجه به اینکه اقشار تحت پوشش تامین اجتماعی عموما از طبقه محروم و کارگر هستند هرچه خدمات تامین اجتماعی با کیفیت تر باشد باعث افزایش رضایتمندی مردم خواهد شد.

به گزارش صاحب نیوز؛ حمید عصارزادگان در دیدار با مدیران تامین اجتماعی شهرستان مبارکه ضمن تقدیر از خدمات سازمان تامین اجتماعی و درمانگاه و اعلام رضایت مخاطبان از این خدمات، عنوان کرد: ارائه خدمات متنوع به کارفرمایان، بیمه شدگان و مستمری بگیران از ویژگی های منحصر به فرد سازمان تامین اجتماعی است.

فرماندار مبارکه وضعیت و فعالیت تامین اجتماعی را در شهرستان مطلوب ارزیابی کرد و گفت: سازمان تامین اجتماعی توانسته افراد نیازمند و بیمه شده خود را به خوبی تحت حمایت قرار داده و خدمات خود را روز به روز گسترده کند که شایسته تقدیر است.

وی تصریح کرد: با توجه به اینکه اقشار تحت پوشش تامین اجتماعی عموما از طبقه محروم و کارگر هستند هرچه خدمات تامین اجتماعی با کیفیت تر باشد باعث افزایش رضایتمندی مردم خواهد شد.

عصارزادگان آمادگی خود را برای حل مشکلات این سازمان بر اساس ضوابط و مقررات اعلام و تاکید کرد: با توجه به موقعیت شهرستان در حوزه حمل و نقل، صنعت و کشاورزی تعداد کثیری از افراد تحت پوشش سازمان تامین اجتماعی هستند که می طلبد برای ارائه خدمات مطلوب به این افراد تلاش کنید.

وی در ادامه به مشکلات اقتصادی کشور اشاره کرد و افزود: کار کردن در شرایط سخت و با امکانات محدود هنر است که بایستی تلاش کرد با مدیریت صحیح و استفاده از کارشناسان خبره و اقدامات جهادی بحران اقتصادی را پشت سر بگذاریم و خدمات بهتر و با کیفیت مطلوب تر به مردم ارائه دهیم.

در پایان نیز رئیس تامین اجتماعی و ریاست درمانگاه مبارکه ضمن تشکر از حمایت های فرماندار، گزارشی از عملکرد سازمان و مشکلات خود ارائه کردند.

انتهای پیام