امیر رضا خادم
۰۸:۰۹ - پنجشنبه ۱۳۹۷/۰۴/۲۸

معاون پارلمانی وزیر ورزش و جوانان در گلپایگان مطرح کرد؛

بیش از ۴ هزار طرح نیمه تمام ورزشی در سطح کشور وجود دارد/ وظیفه هنرمندان و ورزشکاران در آشفته بازار سیاسی و اقتصادی

معاون پارلمانی وزیر ورزش و جوانان با اشاره به اینکه بخشی از ارزش افزوده به حوزه ورزش و جوانان ما اختصاص یافته است، گفت: این موضوع سبب شده بودجه حوزه ورزش و جوانان در سطح کشور بیش از دو برابر افزایش پیدا کند.

به گزارش صاحب نیوز؛ امیر رضا خادم در آیین افتتاح خانه کشتی شهرستان گلپایگان که بعد از ظهر گذشته در سالن امام علی این شهرستان برگزار شد با بیان اینکه بیشتر و عمده برنامه ریزی ورزش به سمت مشارکت بخش خصوصی است، اظهار کرد: بیش از چهار هزار طرح نیمه تمام ورزشی در سطح کشور وجود دارد که اتمام آنها با بودجه های موجود امکان پذیر نیست.

معاون پارلمانی وزیر ورزش و جوانان فلسفه اصلی ورزش در حوزه قهرمانی را  نشاط عمومی، غرور و سلامت اجتماعی دانست و گفت: در این وضع و زمانی که جامعه در حوزه های اقتصادی، سیاسی و موضوعات اجتماعی با مشکلات روبرو است ورزشکاران و هنرمندان برای شاد کردن دل مردم وظیفه سنگینی برعهده دارند.

وی با اشاره به اینکه بخشی از ارزش افزوده به حوزه ورزش و جوانان ما اختصاص یافته است، عنوان کرد: این موضوع سبب شده بودجه حوزه ورزش و جوانان در سطح کشور بیش از دو برابر افزایش پیدا کند.

خادم در پایان از اهدای تشک کشتی و 10میلیون تومان وجه نقد به هیئت کشتی گلپایگان برای تهیه تجهیزات و لوازم مورد نیاز خبر داد.

* در میادین ورزشی جهانی باید تاثیرگذار باشیم

امام جمعه گلپایگان نیز در این آیین بیان کرد: در میادین ورزشی جهانی که وارد می شویم باید تاثیرگذار باشیم نه تاثیرپذیر برای این که ارزش های انسانی و اخلاقی را ترویج دهیم.

آیت الله سید علی طباطبایی با اشاره به اینکه کشتی ایران در جهان معروف است و باید بیشتر برای آن سرمایه گذاری کرد، تصریح کرد: کشتی یکی از ورزش هایی است که دارای تقدس است.

وی بر لزوم هدفدار بودن کشتی و  ورزش های دیگر تاکید و بیان کرد: باید به این نیت ورزش کنیم که تقویت شویم و سالم باشیم تا بتوانیم بهتر ارزش های اخلاقی را ترویج دهیم.

امام جمعه گلپایگان، اضافه کرد: از مسئولان ورزشی در کشور تقاضا داریم که در میادین ورزشی بیشتر بر روی اخلاق کار شود.

انتهای پیام