صفحه اصلی » استان » گلپایگان » بیش از 4 هزار طرح نیمه تمام ورزشی در سطح کشور وجود دارد/ وظیفه هنرمندان و ورزشکاران در آشفته بازار سیاسی و اقتصادی

معاون پارلمانی وزیر ورزش و جوانان در گلپایگان مطرح کرد؛

بیش از 4 هزار طرح نیمه تمام ورزشی در سطح کشور وجود دارد/ وظیفه هنرمندان و ورزشکاران در آشفته بازار سیاسی و اقتصادی

معاون پارلمانی وزیر ورزش و جوانان با اشاره به اینکه بخشی از ارزش افزوده به حوزه ورزش و جوانان ما اختصاص یافته است، گفت: این موضوع سبب شده بودجه حوزه ورزش و جوانان در سطح کشور بیش از دو برابر افزایش پیدا کند.

تاریخ انتشار: ۰۸:۰۹ - پنجشنبه ۱۳۹۷/۰۴/۲۸

به گزارش صاحب نیوز؛ امیر رضا خادم در آیین افتتاح خانه کشتی شهرستان گلپایگان که بعد از ظهر گذشته در سالن امام علی این شهرستان برگزار شد با بیان اینکه بیشتر و عمده برنامه ریزی ورزش به سمت مشارکت بخش خصوصی است، اظهار کرد: بیش از چهار هزار طرح نیمه تمام ورزشی در سطح کشور وجود دارد که اتمام آنها با بودجه های موجود امکان پذیر نیست.

معاون پارلمانی وزیر ورزش و جوانان فلسفه اصلی ورزش در حوزه قهرمانی را  نشاط عمومی، غرور و سلامت اجتماعی دانست و گفت: در این وضع و زمانی که جامعه در حوزه های اقتصادی، سیاسی و موضوعات اجتماعی با مشکلات روبرو است ورزشکاران و هنرمندان برای شاد کردن دل مردم وظیفه سنگینی برعهده دارند.

وی با اشاره به اینکه بخشی از ارزش افزوده به حوزه ورزش و جوانان ما اختصاص یافته است، عنوان کرد: این موضوع سبب شده بودجه حوزه ورزش و جوانان در سطح کشور بیش از دو برابر افزایش پیدا کند.

خادم در پایان از اهدای تشک کشتی و 10میلیون تومان وجه نقد به هیئت کشتی گلپایگان برای تهیه تجهیزات و لوازم مورد نیاز خبر داد.

* در میادین ورزشی جهانی باید تاثیرگذار باشیم

امام جمعه گلپایگان نیز در این آیین بیان کرد: در میادین ورزشی جهانی که وارد می شویم باید تاثیرگذار باشیم نه تاثیرپذیر برای این که ارزش های انسانی و اخلاقی را ترویج دهیم.

آیت الله سید علی طباطبایی با اشاره به اینکه کشتی ایران در جهان معروف است و باید بیشتر برای آن سرمایه گذاری کرد، تصریح کرد: کشتی یکی از ورزش هایی است که دارای تقدس است.

وی بر لزوم هدفدار بودن کشتی و  ورزش های دیگر تاکید و بیان کرد: باید به این نیت ورزش کنیم که تقویت شویم و سالم باشیم تا بتوانیم بهتر ارزش های اخلاقی را ترویج دهیم.

امام جمعه گلپایگان، اضافه کرد: از مسئولان ورزشی در کشور تقاضا داریم که در میادین ورزشی بیشتر بر روی اخلاق کار شود.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد