قطعی برق
۱۶:۳۰ - جمعه ۱۳۹۷/۰۴/۲۹

مشاور مدیرعامل شرکت توزیع برق شهرستان اصفهان:

قطعی برق در اصفهان تا اواخر مرداد ادامه دارد/ احتمال خاموشی برای همه مناطق یکسان است

مشاور مدیرعامل شرکت توزیع برق شهرستان اصفهان با بیان اینکه پیش بینی می شود به علت پایداری گرمای هوا، این خاموشی ها تا اواخر مردادماه اجرا شود، گفت: بر اساس گزارش های واصله در روزهای گذشته، در برخی از مناطق بیش از بقیه نقاط برق قطع می شد اما در جدول جدید ارائه شده احتمالات خاموشی برای تمامی شهر یکسان است.

به گزارش صاحب نیوز؛ فضل الله وطن خواه در ارتباط با خاموشی های اخیر در اصفهان اظهار کرد: این خاموشی ها به دلیل افزایش مصرف برق ناشی از کمبود آب و بالا رفتن دمای هوا و در پی آن استفاده بیش از حد از وسایل سرمایشی بوده که فراتر از تولید برق در نیروگاه هاست.

وی در ادامه با بیان اینکه پیش بینی می شود به علت پایداری گرمای هوا، این خاموشی ها تا اواخر مردادماه اجرا شود، افزود: بر اساس گزارش های واصله در روزهای گذشته، در برخی از مناطق بیش از بقیه نقاط برق قطع می شد اما در جدول جدید ارائه شده احتمالات خاموشی برای تمامی شهر یکسان است.

مشاور مدیرعامل شرکت توزیع برق شهرستان اصفهان تصریح کرد: البته شهروندان همکاری خوبی با این اداره داشته و نمودارها نشان می دهد که در مسیر صرفه جویی و مصرف بهینه برق قرار داریم اما نتایج کامل تلاش های شهروندان در آخر تابستان قابل ارائه خواهد بود.

وی اضافه کرد: به تمامی ادارات و سازمان های اصفهان در هنگام ارائه خدمات برق تأکید شده که باید دارای دستگاه های ذخیره برق برای مواقع اضطراری باشند و در این خصوص نیز نظارت هایی را برای ارائه خدمات بهتر به شهروندان انجام می دهیم.

وطن خواه خاطر نشان کرد: ساعت 12 تا 16، ساعات اوج مصرف برق است که با مدیریت و خاموشی وسایل غیرضروری می توان، شرایطی را فراهم کرد تا این نعمت الهی در اختیار تمامی مردم قرار بگیرد و البته در همین راستا آموزش های لازم به نهادهای مختلف از جمله شهرداری ها، مساجد و مراکز فرهنگی و… داده شده است.

انتهای پیام