h82a6781
۱۳:۴۶ - دوشنبه ۱۳۹۷/۰۵/۱

فرماندار مبارکه در دیدار با جانبازان ۷۰ درصد:

بردباری جانبازان در برابر سختی‌ها باید برای تمام انسان‌ها الگو شود

فرماندار مبارکه در دیدار با جانبازان ۷۰ درصد شهرستان، گفت: بردباری جانبازان در برابر تمام سختی‌هایی که متحمل می‌شوند، باید برای تمام انسان‌ها الگو شود و همه به این نکته واقف شوند که می‌توان برای رسیدن به خداوند از جان و مال گذشت.

به گزارش صاحب نیوز؛ همزمان با دهه کرامت فرماندار شهرستان مبارکه به همراه نماینده مردم شهرستان در مجلس، فرمانده سپاه شهرستان، معاون نیروی انسانی فولاد مبارکه و مدیرکل فنی وحرفه ای استان با جانبازان ۷۰ درصد مبارکه دیدار و گفتگو کرد.

حمید عصارزادگان در این دیدار ضمن تبریک دهه کرامت بر تکریم مقام شامخ جانبازان و ایثارگران انقلاب اسلامی تاکید کرد و گفت: اگر ایثار و مجاهدت جانبازان نبود، اکنون درخت تنومند انقلاب اسلامی به بار ننشسته بود.

وی عنوان کرد: بردباری جانبازان در برابر تمام سختی‌هایی که متحمل می‌شوند، باید برای تمام انسان‌ها الگو شود و همه به این نکته واقف شوند که می‌توان برای رسیدن به خداوند از جان و مال گذشت.

وی اضافه کرد: جانبازان در آن زمانی که به حضورشان نیاز بود از سلامتی خود گذشتند و قطعا در آن دنیا جزء ماجورترین دسته‌هایی خواهند بود که نزد پروردگار حضور می‌یابند.

فرماندار شهرستان جانبازان را چشم و چراغ انقلاب اسلامی خواند و گفت: این افراد با خدا معامله کرده و مزد خود را از خدا می‌گیرند.

وی افزود: جانبازان مایه افتخار جامعه، میراث داران انقلاب اسلامی و سرمایه های معنوی کشور به شمار می روند و خدمت به آنها افتخاری بسیار بزرگ محسوب می شود.

در این دیدار فرماندار و مسئولان حاضر پای صحبت تعدادی از جانبازان انقلاب اسلامی نشستند و از برخی مشکلات و دغدغه‌های آنان مطلع شدند و بر رفع مشکلات و دغدغه های آنان تاکید کردند.

انتهای پیام