n82611825-71769126
۱۶:۴۰ - جمعه ۱۳۹۷/۰۵/۵

امام جمعه گلپایگان:

مجلس با یک مسئول که از بانک مرکزی رفته قانع نشود/ ضرورت تصویب طرح دوفوریتی برای رفع معضل گرانی

امام جمعه گلپایگان گفت: مسئولان در مجلس به جای اینکه به دنبال FATF باشند با تصویب طرح دو فوریتی راه حلی برای معضل گرانی در کشور پیدا کنند.

به گزارش صاحب نیوز؛  آیت الله سید علی طهماسبی در نماز جمعه امروز که در مصلی برگزار شد، با بیان گلایه مندی از اینکه چرا با وجود روشنگری هنوز برخی در مجلس به دنبال تصویب FATF هستند، اظهار کرد؛ چرا برخی در مجلس می خواهند ما را به دامن تسلط آمریکا بکشانند.

امام جمعه گلپایگان با اشاره به اینکه این معاهده کاملا تحت نفوذ امریکاست، عنوان کرد: رئیس این معاهده آقایی است که معاون خزانه داری امریکاست که به گفته رهبر معظم انقلاب حرکت فرماندهی جنگی انریکا از این نقطه بوده، است.

وی تصریح کرد: مسئولان در مجلس به جای اینکه به دنبال FATF باشند با تصویب طرح دو فوریتی راه حلی برای معضل گرانی در کشور پیدا کنند.
آیت الله طهماسبی با اشاره به اینکه مجلس با برکناری یک مسئول بانک ملی نباید قانع شوند، گفت: باید ارزش پولی ملی بالا رود و فرصت اشتغال در کشور ایجاد شود.

امام جمعه گلپایگان با بیان اینکه کارخانه های گلپایگان با این منوال اقتصادی کشور تا چند هفته آینده رو به ورشکستگی هستند، خاطرنشان کرد: ورشکستگی این کارخانجات یعنی بیکاری جوانان و فقر خانواده ها، چرا مسئولان فکری به حال این اوضاع نمی کنند؟
وی افزود: چرا مسئولان با تمام امکانات موجود کشور به فکر چاره نیستند.

آیت الله طهماسبی با بیات اینکه برخی مسئولان رده بالای کشور فرزندانشان در خارج از کشور زندگی می کنند، گفت: این مسئولان چگونه می توانند درد مردم را بفهمند.

امام جمعه گلپایگان با اشاره به اینکه برخی مسئولان خانواده هایشان در امریکا زندگی می کنند، مطرح کرد: بسیجیان و دلسوزان به سفارش امام عمل کنند و نگذارند انقلاب به دست نااهلان بیفتد.

وی با بیان اینکه نباید سکوت کرد، تصریح کرد: مسئولی که خانواده اش در آمریکا زندگی می کند و خودش در ایران نااهل است.

آیت الله طهماسبی با اشاره به اینکه مجلس و قوه قضاییه باید حرکتی از خود نشان دهند، یاداور شد؛ اکنون ما در جنگ اقتصادی با امریکا هستیم و در زمان جنگ پرونده ها به صورت عادی بررسی نمی شود.

امام جمعه گلپایگان، عنوان کرد: باید دادگاه صحرایی تشکیل شود و مفسدان اقتصادی به سزای عمل خود برسند‌.

وی همچنین با گرامیداشت روز جهانی شیر مادر و تاکید بر فواید این شیر بر نیازهای روحی و جسمی فرزندان، اظهار کرد: زن وقتی باردار می شود همانند فرد روزه دار و شب زنده داریست که با جان و مال در راه خدا جهاد می کند.

آیت الله طهماسبی با اشاره به توفیقات مادر در زمان شیر دهی و ثواب و بخشش از گناهان در این دوره، بیان کرد: چرا برخی می خواهند این فضیلت را از مادران بگیرند و با اشتغال بانوان در کارهای غیر زنانه فرصت مادر شدن را از آنها بگیرند؟

امام جمعه گلپایگان در ادامه با بیان اینکه فنی حرفه ای گلپایگان یکی از قدرتمند ترین مراکز فنی حرفه ای سطح استان اصفهان است، خاطرانشان کرد: این مرکز دارای ۱۰ کارگاه آموزشی که عبارتند از تراشکاری، جوشکاری، برق خودرو، نقشه کشی، کشاورزی، صنایع چوب، پرورش قارچ و …است.

انتهای پیام