photo_2018-07-30_12-05-33
۱۵:۵۵ - دوشنبه ۱۳۹۷/۰۵/۸

فرمانده بسیج کارگری شهرک صنعتی رضوانشهر:

برگزاری سالگرد خاکسپاری دو شهید گمنام در شهرداری رضوانشهر بدون حضور شهردار/ بالاتر از ارج نهادن به مقام شهدا وجود ندارد

فرمانده پایگاه بسیج کارگری شهید برونسی شهرک صنعتی رضوانشهر با اشاره به مطالبات مردم و کم توجهی های انجام شده به شهدا، گفت: مسئولان باید بصیرت بسیجی داشته باشند، ولایت مدار و متعهد بوده و با روحیه جهادی و انقلابی در رضوانشهر خدمت کنند.

به گزارش صاحب نیوز؛ مردم شهر رضوانشهر در تاریخ 30 تیرماه سال گذشته دو شهید گمنام را در رضوانشهر به خاک سپردند و پس از گذشت یک سال از مراسم خاسپاری هنوز یادمان و مقبره مناسبی برای این دو شهید ساخته نشده است و اعتراض های بسیاری نسبت به این موضوع انجام شده است.

فرمانده پایگاه بسیج کارگری شهید برونسی شهرک صنعتی رضوانشهر اظهار کرد: مراسم یکمین سالگرد خاکسپاری دو کبوتر گمنام خوشنام رضوانشهر پس از انجام هماهنگی های انجام شده در جلسه شهرداری رضوانشهر با حضور مسئولان، ائمه جمعه و مردم شهید پرور رضوانشهر در جوار تربیت پاک این عزیزان برگزار شد.

علی مختاری میزبان این دو شهید گلگون کفن را ۱۷۳ شهید سرافراز رضوانشهر دانست و گفت: با همت و یاری شهدا و همکاری حوزه بسیج امام سجاد علیه السلام، پایگاه بسیج کارگری شهید برونسی شهرک صنعتی رضوانشهر و پایگاه های بسیج رضوانشهر مراسمی در شأن برای یادگاران دفاع مقدس برگزار شد اما شهردار رضوانشهر که خود میزبان این مراسم بود متاسفانه در مراسم حضور نداشت.

وی ادامه داد: مردم شهید پرور رضوانشهر به خوبی خدمت در شهرشان را لمس می کنند و چیزی بالاتر از شهدا و ارج نهادن به مقام شامخ آن ها وجود ندارد.

فرمانده پایگاه بسیج کارگری شهید برونسی شهرک صنعتی رضوانشهر افزود: شهدا ارزش های این شهر هستند و حضور نداشتن شهردار به عنوان یکی از مسئولان عالی شهر در این مراسم موجب گلایه مندی و مطالبه گری شهروندان رضوانشهر شده است.

مختاری با اشاره به وضعیت یادمان دو شهید گمنام رضوانشهر، تصریح کرد: یک سال از مهمانی این دو شهید در شهر رضوانشهر می گذرد اما هنور هیچ حرکت قابل قبول و ملموسی برای ساماندهی مزار مطهرشان از طرف مسئولان مربوطه انجام نشده است.

وی با بیان اینکه بیش از ۳۰۰ کارخانه تولیدی سنگ در منطقه صنعتی رضوانشهر وجود دارد، یادآور شد: غریب ماندن مزار این دو شهید عزیز در شان مردم شهید پرور، شهرک صنعتی و شهدای شهر نیست.

فرمانده پایگاه بسیج کارگری شهید برونسی شهرک صنعتی رضوانشهر ادامه داد: کم توجهی مسئولان باعث گلایه مندی بسیاری شده است و در صورت ادامه این روند بسیج باید مطالبه گری کند و پیگیر ساخت نماد ارزشمندی برای این دو شهید میهمان باشند.

مختاری با بیان آیه «وَقُلْ رَبِّ أَدْخِلْنِی مُدْخَلَ صِدْقٍ وَأَخْرِجْنِی مُخْرَجَ صِدْقٍ وَاجْعَلْ لِی مِنْ لَدُنْکَ سُلْطَانًا نَصِیرًا»، گفت: مردم شهید پرور رضوانشهر در عرصه های مختلف انقلاب با توکل بر خدا وارد شده و سربلند بوده اند و امیدواریم با ساخت نمادی ارزشمند برای شهدا از این میهمانی هم سربلند بیرون بیایند.

وی افزود: مسئولان باید بصیرت بسیجی داشته باشند، ولایت مدار و متعهد بوده و با روحیه جهادی و انقلابی در رضوانشهر خدمت کنند.

انتهای پیام