صفحه اصلی » ورزشی » لزوم استفاده از سرانه مالیاتی کارخانه‌ها برای توسعه زیر ساخت‌های فوتبال در نطنز/ آینده فوتبال ساحلی نطنز روشن است

رئیس هیئت فوتبال استان اصفهان:

لزوم استفاده از سرانه مالیاتی کارخانه‌ها برای توسعه زیر ساخت‌های فوتبال در نطنز/ آینده فوتبال ساحلی نطنز روشن است

رئیس هیئت فوتبال اصفهان گفت: اگر مسئولان شهرستان بتوانند از فرصت سرانه مالیاتی کارخانه ها برای توسعه زمین چمن طبیعی و سایر زیر ساخت های فوتبال استفاده کنند می توان برنامه های آتی بهتری برای فوتبال نطنز تدارک دید.

تاریخ انتشار: ۱۳:۳۴ - شنبه ۱۳۹۷/۰۵/۶

امیر مسعود هراتیان امروز در گفتگو با صاحب نیوز در خصوص وضعیت فوتبال شهرستان نطنز اظهار کرد: این روزها شاهد فعالیت های خوبی در زمینه فوتبال آقایان و بانوان در شهرستان نطنز هستیم و البته مشکلاتی هم وجود دارد که اگر مرتفع شود به توسعه سریع تر این ورزش کمک می کند.

رئیس هیئت فوتبال استان اصفهان افزود: چندین سال بود که فوتبال نطنز وضعیت خوبی نداشت اما خوشبختانه امروز با وجود فعال بودن مسئول هیئت، روند مثبتی را طی می کند و این هیئت از لحاظ زمین چمن مصنوعی نیز امکان خوبی را در اختیار دارد.

وی تصریح کرد: هیئت فوتبال و مسئولان شهرستان نطنز خواستار زمین چمن طبیعی هستند اما اداره کل استان و وزارتخانه به دلایل فنی خاص خود خواستار ایجاد یک زمین چمن مصنوعی شدند.

هراتیان اضافه کرد: تلاش می کنیم تا با وزیر ورزش در خصوص وضعیت فوتبال نطنز گفتگو کنیم و البته اگر مسئولان شهرستان بتوانند از فرصت سرانه مالیاتی کارخانه ها برای توسعه زمین چمن طبیعی و سایر زیر ساخت های فوتبال استفاده کنند می توان برنامه های آتی بهتری برای فوتبال شهرستان از لحاظ تشکیل تیم و غیره تدارک دید.

وی با ابراز رضایت از عملکرد تیم بانوان فوتسال شهرستان نطنز گفت: جای خوشحالی است که تیم خوب با افراد آماده ای در بخش بانوان شکل گرفته که به زودی امیدواریم شاهد برگزاری لیگ بانوان در نطنز هم باشیم.

رئیس هیئت فوتبال استان اصفهان با اشاره به وضعیت آب و هوای نطنز و ساخت دو زمین فوتبال ساحلی در دانشگاه های آزاد نطنز و بادرود، آینده این ورزش کم هزینه اما جذاب در شهرستان را روشن و مثبت ارزیابی کرد.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد