صفحه اصلی » اجتماعی » پیشرفت 123 درصدی در بخش آموزش فنی‌ و حرفه‌ای نطنز/ راه‌اندازی مرکز بانوان اولویت ماست

رئیس مرکز فنی و حرفه‌ای نطنز مطرح کرد؛

پیشرفت 123 درصدی در بخش آموزش فنی‌ و حرفه‌ای نطنز/ راه‌اندازی مرکز بانوان اولویت ماست

رئیس مرکز فنی و حرفه ای نطنز گفت: در بخش آموزش مرکز فنی و حرفه ای نطنز نسبت به تعهدات خود پیشرفت بیش از ۱۲۳ درصدی داشته است.

تاریخ انتشار: ۱۵:۳۷ - شنبه ۱۳۹۷/۰۵/۶

ابراهیم روح اللهی ظهر امروز در گفتگو با صاحب نیوز اظهار کرد: در طول یک سال گذشته توانستیم تعامل خوبی با مدیران ادارات، نهادهای مختلف، رسانه ها و مردم برقرار کنیم و در زمینه برگزاری کلاس های مختلف و راه اندازی مرکز بانوان فعالیت های خوبی صورت گرفته است.

رئیس مرکز فنی و حرفه ای شهرستان نطنز افزود: در مرکز فنی حرفه ای نطنز اولویت کار را بر راه اندازی مرکز بانوان گذاشتیم و کارگاه های خیاطی با رویکرد آموزشی تولیدی با حمایت کمیته امداد امام خمینی (ره) و بهزیستی نطنز راه اندازی شد که جا دارد از تعامل سازنده روسای این ادارات قدردانی شود.

وی با بیان این که امروزه بیش از چهار هزار نفر ساعت در مرکز فنی و حرفه ای نطنز آموزش می بینند، تاکید کرد: تلاش می کنیم تا از تمام ظرفیت های موجود برای راه اندازی مرکز فنی و حرفه ای بانوان در بادرود استفاده کنیم.

روح اللهی همچنین به راه اندازی کارگاه هنرهای نمایشی اشاره کرد و گفت: در کنار این فعالیت، کارگاه مکانیک، تعمیر لوازم خانگی، جوشکاری، کامپیوتر و برق هم در طول این سال در این مرکز برگزار شده است.

وی تصریح کرد: در بخش آموزش مرکز نطنز در قسمت مراکز ثابت و سیار شهر، جوار دانشگاه، آموزش صنایع روستایی، صنوف، کارآموزی در محیط کار، آسیب های اجتماعی و تفاهم نامه ها نسبت به تعهدات خود پیشرفت بیش از ۱۲۳ درصدی داشته است.

رئیس مرکز فنی و حرفه ای شهرستان نطنز از جمله برنامه های اخیر را برگزاری جلسه ای با شورای شهر بادرود برای همکاری جدی و فعالیت های بیشتر در بادرود و همچنین تفاهم نامه با گروه فخیم برای برگزاری کلاس های این گروه اشاره کرد.

وی از شهرداران فعلی و سابق نطنز به دلیل کمک در بحث های عمرانی مرتبط با این اداره قدردانی کرد و از کمک های خیران در تجهیز سالن آزمون الکترونیک با ۱۲ کابین برای برگزاری آنلاین آزمون ها و خرید دستگاه کپی و درب سکوریت با کمکی بالغ بر ۶۰۰ میلیون ریال خبر داد.

روح الهی خاطر نشان کرد: به مناسبت هفته کارآموزی و فنی حرفه ای مراسمی در محل این اداره برگزار و از ۳۰ کارآموز برتر و ۲۰ مربی برتر این مرکز قدردانی خواهد شد.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد