462650_686
۱۰:۴۴ - یکشنبه ۱۳۹۷/۰۵/۷

نماینده مردم سمیرم در مجلس:

تیم اقتصادی دولت خودشان را گم کرده‌اند/ قول می‌دهند اما عمل در کار نیست

نماینده مردم سمیرم و عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس گفت: تیم اقتصادی دولت دوازدهم خودشان را گم کرده اند و قول هایی هم که می دهند فقط در حد حرف و شعار است.

اصغر سلیمی در گفتگو با صاحب نیوز اظهار کرد: امروز شاهد بی برنامگی و بی نظمی های زیادی هستیم که نسبت دادن همه به خارجی ها مورد قبول نیست.

وی خاطر نشان کرد: بخش اعظم مشکلات امروز ناشی از آشفتگی اقتصادی دولتی هاست که گاهی به نمایندگان مردم هم قول هایی می دهند اما خبری از عمل و اجرا نیست و مشخص است که کار کارشناسی و بنیادین صورت نمی گیرد.

این نماینده مجلس ادامه داد: دولت با وجود شعارهایی که سر می دهد فراجناجی نیست و از توان نخبگان و فرهیختگان و صاحب نظران بهره ای نمی برد و راه خودش را می رود.

نماینده مردم سمیرم در مجلس دهم افزود: امید مردم به نمایندگان آنها در خانه ملت است و اگر استیضاحی می شود یا مطالبه ای داریم تنها برای همان مردمی است که ما را به عنوان وکیل به مجلس فرستاده اند.

سلیمی با یادآوری توان و اقتدار نظامی و موشکی نظام اسلامی بیان کرد: چگونه است که در این بخش ترقی و پیشرفت کرده ایم اما در اقتصاد و کشاورزی روز به روز عقب تر رفته ایم یا در جا زده ایم.

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس همت و تلاش جهادی و بسیجی را راهکار برون رفت از مشکلات امروز برشمرد و گفت: اگر می خواهیم از مشکلات و معضلات دامن گیر امروز رها شویم باید خودمان را باور داشته باشیم و با روحیه جهادی کار کنیم.

سلیمی بار دیگر با تاکید بر اینکه اقتصاد کشور بی برنامه و رها شده است از دولت خواست با عمل به وعده ها و کار شبانه روزی وضعیت اقتصادی کشور را سر و سامان دهد.

انتهای پیام