h82a7627
۱۶:۰۱ - سه شنبه ۱۳۹۷/۰۵/۹

فرماندار مبارکه در نشست با اعضای شورای این شهرستان:

برخی با ایجاد جو روانی به مشکلات موجود در جامعه دامن می زنند/ مدیریت کردن در شرایط سخت هنر است

فرماندار مبارکه گفت: در شرایط سخت مدیریت کردن هنر است که انتظار می رود مسئولان با شفاف سازی نسبت به رفع مشکلات گام برداشته و تکریم ارباب رجوع و خدمت به مردم را در دستور کار خود قرار دهند.

به گزارش صاحب نیوز؛ حمید عصارزادگان در نشست با اعضای شورای شهر مبارکه با اشاره به مشکلات و بی ثباتی های اقتصادی گفت: متاسفانه بعضی افراد با ایجاد جو روانی به مشکلات موجود دامن می زنند که بایستی با مدیریت و تدبیر مسائل را کنترل کرده و قاطعانه در برابر مشکلات بایستیم.

وی با بیان اینکه شوراها و شهرداران از بدنه مردم هستند، تاکید کرد: شهرداری و شورا جبهه اول خدمت رسانی به مردم هستند که می طلبد با سعه صدر و همدلی و همراهی نسبت به رفع موانع و مشکلات موجود تلاش کنند.

فرماندار مبارکه افزود: به عنوان نماینده عالی دولت مدافع حقوق مردم شهرستان خواهم بود و قاطعانه در برابر احقاق حقوق مردم و رفع مشکلات آنها تلاش خواهم کرد.

عصارزادگان با اشاره به مقایسه شرایط امروز کشور با دوران سخت هشت سال دفاع مقدس خاطر نشان کرد: علیرغم وجود همه کاستی ها و مشکلات، برای این نظام خون ها ریخته شده که نبایستی با تشویش اذهان عمومی باعث شویم عده ای سوء استفاده گر و سودجو از وضع موجود بهره ای ببرند.

وی با اشاره به اینکه همه مردم از فساد و شرایط اقتصادی موجود ناراحت هستند، افزود: در شرایط سخت مدیریت کردن هنر است که انتظار می رود مسئولان با شفاف سازی نسبت به رفع مشکلات گام برداشته و تکریم ارباب رجوع و خدمت به مردم را در دستور کار خود قرار دهند.

رئیس هیئت انطباق شهرستان مبارکه در پایان به شهرداری ها و شوراها تاکید کرد: پرداخت حقوق و مزایای کارگران و پرسنل شهرداری ها در اولویت است که بایستی مدنظر قرار گیرد.

انتهای پیام