صفحه اصلی » مقاومت » بسیج بهترین ظرفیت جهت‌دهی به استعدادهای هنری را دارد/ لزوم توجه همه جانبه به نیازهای فرهنگی مردم

فرمانده سپاه صاحب الزمان(عج) استان اصفهان:

بسیج بهترین ظرفیت جهت‌دهی به استعدادهای هنری را دارد/ لزوم توجه همه جانبه به نیازهای فرهنگی مردم

فرمانده سپاه صاحب الزمان(عج) استان اصفهان گفت: با توجه به اینکه بسیج بزرگترین سازمان مردم نهاد دنیا محسوب می شود، این سازمان بهترین ظرفیت را برای جهت دهی به استعدادهای هنری دارد.

تاریخ انتشار: ۱۱:۴۳ - سه شنبه ۱۳۹۷/۰۵/۹

به گزارش صاحب نیوز؛ سردار غلامرضا سلیمانی صبح امروز در آیین افتتاحیه مرکز آفرینش های هنری بسیج استان اصفهان به همراه تجلیل از برگزیدگان جشنواره ملی پویانمایی و رونمایی از آثار فاخر فرهنگی و هنری اظهار کرد: در این استان ظرفیت های خوبی برای آفرینش های هنری داریم زیرا ظرفیت های خوبی برای تولید آثار فرهنگی فاخر با وجود جوانان با استعداد وجود دارد.

وی با بیان اینکه بسیج نیز به ظرفیت هنری استان توجه کرده و به رشد و نمو این استعدادها با همیاری دیگر دستگاه های مرتبط استان کمک می کند، افزود: با توجه به اینکه بسیج بزرگترین سازمان مردم نهاد دنیا محسوب می شود، این سازمان بهترین ظرفیت را برای جهت دهی به استعدادهای هنری دارد.

فرمانده سپاه صاحب الزمان(عج) استان اصفهان عنوان کرد: انقلاب اسلامی علی رغم این که مورد تهاج فرهنگی بوده و با رشد رسانه ها شاهد نفوذ فرهنگی هم بوده ایم اما نیروهای انقلابی تونسته اند با تولید آثار فاخر به نیازهای موجود پاسخ دهند اگرچه نیازهای مردم بسیار متنوع و گسترده است و اگر به آنها توجه نداشته باشیم آنها این نیازها را از منابع دیگری تأمین می کنند.

وی با بیان اینکه با عدم توجه به ظرفیت های فعلی، بیگانگان با استفاده از فناوری های خود فرهنگ خود را در کشور ما پیاده می کنند، خاطرنشان کرد: این موضوع باعث بروز پدیده هایی نوظهور می شود که ما را با مسائل جدیدی روبرو می کند البته تلاش های دستگاه های فرهنگی همچون صدا و سیمای مرکز اصفهان قابل تقدیر است.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

روزشمار برجام!