صفحه اصلی » اجتماعی » رمز موفقیت در کارهای هنری وحدت و تعامل است/ لزوم تعامل هر چه بیشتر با بسیج هنرمندان

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان:

رمز موفقیت در کارهای هنری وحدت و تعامل است/ لزوم تعامل هر چه بیشتر با بسیج هنرمندان

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان گفت: تعامل، همدلی و وحدت و انسجام رمز موفقیت ما در حوزه های فکری و نرم همچون هنر است از همین رو تعامل با بسیج هنرمندان را در دستور کار قرار دادیم.

تاریخ انتشار: ۱۲:۰۵ - سه شنبه ۱۳۹۷/۰۵/۹

به گزارش صاحب نیوز؛ حجت السلام محمدعلی انصاری، صبح امروز در آیین افتتاحیه مرکز آفرینش های هنری بسیج استان اصفهان به همراه تجلیل از برگزیدگان جشنواره ملی پویانمایی و رونمایی از آثار فاخر فرهنگی و هنری اظهار کرد: هنر در حوزه فرهنگ یکی از اصلی ترین حوزه های اصلی کشور است که در مقابل تهدیدات نرم دشمن یک نعمت و استعداد خدادادی محسوب می شود هرچند هرچه جمهوری اسلامی به جلو حرکت می کند نظام اسلامی قوی تر خواهد شد.

وی ادامه داد: تعامل، همدلی و وحدت و انسجام رمز موفقیت ما در حوزه های فکری و نرم همچون هنر است از همین رو تعامل با بسیج هنرمندان را در دستور کار قرار دادیم.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با بیان اینکه استان اصفهان دارای مساجد بسیار خوبی است که در آنها یک هزار و 800 کانون فرهنگی و هنری فعال هستند، عنوان کرد: این آمار قرار است در برنامه ششم توسعه به دو هزار و 300 مرکز برسد.

وی با تاکید بر اینکه متولی حوزه هنر در کشور وزرات فرهنگ و ارشاد اسلامی است اما کارهایی که باید انجام می شده صورت نگرفته است، خاطر نشان کرد: به همین دلیل امروز اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان آمادگی خود را برای همکاری با بسیج اعلام می کند.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

روزشمار برجام!