مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی اصفهان
۱۲:۰۵ - سه شنبه ۱۳۹۷/۰۵/۹

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان:

رمز موفقیت در کارهای هنری وحدت و تعامل است/ لزوم تعامل هر چه بیشتر با بسیج هنرمندان

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان گفت: تعامل، همدلی و وحدت و انسجام رمز موفقیت ما در حوزه های فکری و نرم همچون هنر است از همین رو تعامل با بسیج هنرمندان را در دستور کار قرار دادیم.

به گزارش صاحب نیوز؛ حجت السلام محمدعلی انصاری، صبح امروز در آیین افتتاحیه مرکز آفرینش های هنری بسیج استان اصفهان به همراه تجلیل از برگزیدگان جشنواره ملی پویانمایی و رونمایی از آثار فاخر فرهنگی و هنری اظهار کرد: هنر در حوزه فرهنگ یکی از اصلی ترین حوزه های اصلی کشور است که در مقابل تهدیدات نرم دشمن یک نعمت و استعداد خدادادی محسوب می شود هرچند هرچه جمهوری اسلامی به جلو حرکت می کند نظام اسلامی قوی تر خواهد شد.

وی ادامه داد: تعامل، همدلی و وحدت و انسجام رمز موفقیت ما در حوزه های فکری و نرم همچون هنر است از همین رو تعامل با بسیج هنرمندان را در دستور کار قرار دادیم.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با بیان اینکه استان اصفهان دارای مساجد بسیار خوبی است که در آنها یک هزار و 800 کانون فرهنگی و هنری فعال هستند، عنوان کرد: این آمار قرار است در برنامه ششم توسعه به دو هزار و 300 مرکز برسد.

وی با تاکید بر اینکه متولی حوزه هنر در کشور وزرات فرهنگ و ارشاد اسلامی است اما کارهایی که باید انجام می شده صورت نگرفته است، خاطر نشان کرد: به همین دلیل امروز اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان آمادگی خود را برای همکاری با بسیج اعلام می کند.

انتهای پیام