صفحه اصلی » ورزشی » وقتی اعتبار کافی وجود ندارد به مردم وعده ندهید!

معاون حقوقی وزیر ورزش و جوانان:

وقتی اعتبار کافی وجود ندارد به مردم وعده ندهید!

معاون حقوقی، امور مجلس و هماهنگی امور استان های وزیر ورزش و جوانان گفت: وقتی اعتبار کافی وجود ندارد نباید به مردم وعده بیهوده بدهیم، باید بر اساس امکاناتی که داریم سخن بگوییم، وعده بی اساس مردم را ناامید می‌کند.

تاریخ انتشار: ۱۳:۲۰ - چهارشنبه ۱۳۹۷/۰۵/۱۰

به گزارش صاحب نیوز؛ امیررضا خادم پیش از ظهر امروز در همایش تجلیل از ورزشکاران و مدال آوران ورزشی شهرضا با بیان اینکه متأسفانه نتوانسته ایم قدر و جایگاه شهدا را حفظ و در مسیر آن ها حرکت کنیم، اظهار کرد: افراد بزرگی همچون شهید همت سند افتخار استان اصفهان هستند، در هر حال همه ما به شهدا مدیون هستیم.

وی با بیان اینکه وعده های بی اساس سبب ناامیدی مردم می شود، تصریح کرد: باید از آنچه داریم بهترین بهره برداری را انجام دهیم، توسعه امکانات ورزشی یکی از مهم ترین اهداف وزارت ورزش و جوانان است، اما طرح های پیشنهادی و وعده هایی که در این زمینه داده می شود باید بر اساس امکانات موجود باشد.

معاون حقوقی، امور مجلس و هماهنگی امور استان های وزیر ورزش و جوانان تأکید کرد: در گذشته توقعاتی ایجاد شده که ثمره آن ۲۴ هزار طرح نیمه تمام در سراسر کشور است و امروز به علت عدم وجود بودجه کافی برای تکمیل آن ها بلاتکلیف هستند.

خادم با بیان اینکه متأسفانه توزیع مناسبی برای طرح‌ها وجود نداشته است، تصریح کرد: اگر مدیران به منطقه‌ای سفر کردند طرح‌هایی برای آن هم در نظر گرفتند و اگر به منطقه‌ای سفر نکردند نیز از طرح‌های عمرانی بی‌بهره بوده اند که تمامی این موارد نشان از بی‌برنامگی است.

وی در ادامه با بیان اینکه در استان اصفهان مهم‌ترین مسئله کم‌آبی است، اظهار کرد: سایر موضوعات تحت تأثیر این مسئله به حاشیه رفته و فرصت کمتری برای پرداختن به مسائلی همچون ورزش پیش می‌آید.

معاون حقوقی، امور مجلس و هماهنگی امور استان های وزیر ورزش و جوانان گفت: امیدوایم با فراموشی بسیاری مسائل همچون اخبار اختلاس‌ها، با روحیه‌ای امیدوار به سوی فردایی روشن حرکت کنیم.

خادم با اشاره به اختصاص یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان از محل اعتبارات ارزش افزوده به ورزش شهرستاهای شهرضا و دهاقان، اظهار کرد: امکان ایجاد سالن ورزشی چهار هزار نفری در شهرضا وجود ندارد.

وی با اشاره به قول مسئولان وزارت ورزش و جوانان مبنی بر ایجاد ۱۰ زمین چمن مصنوعی در شهرستان‌های شهرضا و دهاقان، گفت: از این تعداد دو زمین چمن آماده شده و پیگیری لازم برای جذب اعتبار و بهره برداری از آن‌ها انجام خواهد شد.

معاون حقوقی، امور مجلس و هماهنگی امور استان های وزیر ورزش و جوانان اعتباری بالغ بر ۸۰۰ میلیون تومان نیز از منابع مالی استانی برای ورزش شهرضا جذب شده است.

خادم تصریح کرد: تاکنون بالغ بر ۱۰۰ میلیون تومان برای ورزش بانوان، ۲۵۰ میلیون تومان برای تکمیل زمین چمن مصنوعی و ۵۰۰ میلیون برای احداث خانه جوان شهرضا اختصاص یافته است.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

روزشمار برجام!