وقف
۱۴:۳۱ - چهارشنبه ۱۳۹۷/۰۵/۱۰

معاون بهره‌وری اوقاف استان اصفهان خبر داد؛

ثبت اطلاعات بیش از ۸۰۰۰ موقوفه رقبات اصفهان در بانک اطلاعات موقوفات کشور

معاون بهره‌وری و اقتصادی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان گفت: همزمان با آغاز پروژه ثبت اطلاعات موقوفه رقبات در مدت ۱۵ روز اطلاعات ۸ هزار و ۴۳۰ موقوفه رقبه استان اصفهان بروزرسانی و در سامانه جامع موقوفات و بقاع متبرکه کشور به ثبت رسیده است.

به گزارش صاحب نیوز؛ امیر حسین اسماعیلی پور اظهار داشت: براساس ابلاغ سازمان اوقاف و امور خیریه مبنی بر بروزرسانی رسانی و تکمیل اطلاعات پایه موقوفه، رقبات استان به منظور جذب سرمایه گذار بخش خصوصی بارویکرد احیای موقوفات استان و افزایش بهره وری موقوفات، پروژه جمع آوری و بروزرسانی و تکمیل اطلاعات پایه موقوفه رقبات استان آغاز شده است.

وی افزود: در این پروژه که 15 روز از آغاز آن می‌گذرد باید اطلاعات پایه 33 هزار رقبه استان اصفهان جمع آوری تکمیل و بروز رسانی شود و با تلاش و پیگیری کارشناسان اجارات معاونت بهره‌وری و اقتصادی تاکنون اطلاعات 8 هزار و 430 موقوفه رقبه استان در سامانه جامع موقوفات و بقاع متبرکه کشور ثبت شده است.

معاون بهره وری و اقتصادی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان ادامه داد: این اطلاعات شامل اطلاعات پایه(آدرس، کدپستی، کد ثبتی)، اطلاعات عرصه(متراژ، حدود اربعه،ارزش ریالی)، اطلاعات اعیانی(متراژ، حدود اربعه، ارزش ریالی، اطلاعات مجوز واگذاری اعیانی)، اطلاعات سرقفلی، اطلاعات حق کسب و پیشه،اطلاعات سایر حقوق مکتسبه و سایر اطلاعات است.

وی گفت: در اجرای این پروزه نیز تاکنون ادارات اوقاف و امور خیریه ناحیه یک شهرستان اصفهان، کاشان، خمینی شهر و گلپایگان بیشترین و بالاترین عملکرد را داشته‌اند.

انتهای پیام