صفحه اصلی » استان » چادگان » غربگرایان از نامه بی‌محتوای ترامپ ذوق زده شدند/ آمریکا شیطان بزرگی است که با هر گام ،انسان را فریب می دهد

امام جمعه موقت چادگان:

غربگرایان از نامه بی‌محتوای ترامپ ذوق زده شدند/ آمریکا شیطان بزرگی است که با هر گام ،انسان را فریب می دهد

امام جمعه موقت چادگان با بیان اینکه غربگرایان با پیشنهاد آمریکا ذوق زده شده اند، اظهار کرد: آنها هنوز درس عبرت نگرفته اند که نباید به آمریکا اعتماد کرد، چون آمریکا شیطان بزرگی است که با هر گام، انسان را فریب می دهد و ضربه می زند.

تاریخ انتشار: ۱۵:۴۴ - جمعه ۱۳۹۷/۰۵/۱۲

به گزارش صاحب نیوز؛ حجت الاسلام محمدرضا ابراهیمی در خطبه های نماز جمعه این هفته چادگان گفت: دعوت خدا به تقوا نه به خاطر سخت گیری است، بلکه به خاطر منفعت بندگان است وقتی به واجبات عمل شود، اولین نفع آن به انسان و بعد به جامعه برمی گردد و زندگی پرنشاط می شود.

وی با طرح این سوال که، برای داشتن خانوده بهتر چه باید کرد؟ افزود: در دور همی های خانوادگی بزرگترها نسبت به بقیه احساس بهتری داشته باشند و تجربیات را انتقال بدهند، از خوبی ها صحبت کنند تا روحیه خانواده بهتر شود.

امام جمعه چادگان در این خصوص تصریح کرد: خانواده ها از نقاط قوت یکدیگر بگویند و نقاط منفی را برجسته نکنند، برای یکدیگر دعا کنیم حتی برای کسانی که بر ما بدی کرده اند تا کینه و حسد از بین برود، و اگر می خواهیم زندگی خوبی داشته باشیم ارتباط با خدا را بیشتر کنیم.

وی با بیان این که تاریخ در حال تکرار است و کسی موفق است که در طول تاریخ و همچنین از دوران معاویه و منافقین زمانش عبرت بگیرد اظهار کرد: اسلام از منافقین ضربه خورد و حضرت علی(ع) بیشترین ضربه را خورد.

حجت الاسلام  ابراهیمی با اشاره به زمان حکومت حضرت علی(ع) گفت: درست زمانی که مالک در حال پیروزی بود، حضرت را وادار به بازگشت او و مذاکره کردند و در نهایت شکست خوردند و از حضرت تقاضای توبه کردند.

خطیب موقت نماز جمعه چادگان تصریح کرد: امروز هم همان است و از فتنه ۸۸ شروع به تحریم شدیم و وادار به مذاکره شدیم و برجامی تصویب شد ولی رهبرما فرمودند: اعتماد نداریم و در حال حاضر این گونه القاء می شود که برجام با اذن رهبری بوده، نه این چنین نیست!؟ چون مقام معظم رهبری(مدظله العالی) بارها فرمودند: ما مخالف هستیم و اعتماد نداریم.

امام جمعه موقت چادگان به نامه ترامپ برای مذاکره با ایران اشاره کرد و افزود: غربگرایان با پیشنهاد آمریکا ذوق زده شده اند و هنوز درس عبرت نگرفته اند که نباید به آمریکا اعتماد کرد، چون آمریکا شیطان بزرگ است و شیطان گام به گام انسان را فریب می دهد و ضربه میزند، آمریکا هم می خواهد گام به گام ، با برجام های یک، دو، سه و … به ایران ضربه بزند، پس باید از برجام های یک عبرت گرفت و سراغ برجام های بعدی نرود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد