نماز جمعه شهرستان نطنز
۱۶:۱۷ - جمعه ۱۳۹۷/۰۵/۱۲

امام جمعه گلپایگان؛

مفسدان بازار ارز باید اعدام شوند

امام جمعه گلپایگان با اشاره به اینکه پاکسازی جامعه از شر مفسده ها انقلابی دیگر است، تصریح کرد: گناه آقازاده ها مضاعف است و آنها در ابتدا باید به سزای اعمالشان برسند.

به گزارش صاحب نیوز؛ آیت الله سیدعلی طهماسبی در نماز جمعه این هفته که در مصلی گلپایگان برگزار شد، با بیان اینکه مفسدان اقتصادی نباید در خلوت اعدام شوند، اظهار کرد: مردم می خواهند مفسدانی که التهاب در بازار ارز ایجاد کردند و مفسدفی الارض هستند قوه قضائیه اتها را در چهار راه استانبول اعدام کند.

امام جمعه گلپایگان با اشاره به اینکه پاکسازی جامعه از شر این مفسدها خود انقلابی دیگر است، تصریح کرد: آقازاده ها گناهشان مضاعف است و باید در ابتدا اینها به سزای اعمالشان برسند.

وی با یاداوری صبر و همراهی مردم در هشت سال دفاع مقدس و کنار آمدن با کمبودها و نداشته های کشور، گفت: مردم بی عدالتی و رانت خواری را تحمل نخواهند کرد.

آیت الله طهماسبی با بیان اینکه بسته های اقتصادی دردی از جامعه دوا نمی کند، مطرح کرد: باید چشم طمع را از غرب و امریکا برگردانیم و انچه که کشور را نجات می دهد تکیه بر توان داخلی و استعداد جوانان و مبارزه با فساد است.

امام جمعه گلپایگان افزود؛ برجام چه با امریکا و چه بی امریکا برای کشور کاری انجام نداده است.

وی با اشاره و نگاهی تاریخی به بحث لیبرال و طرفداران غرب گرایی در کشور ، عنوان کرد: عده ای هنوز به دنبال این هستند که به دامن غرب و امریکا برگردیم و متاسفانه برخی این افراد در کشور مسئولیت هم دارند.

آیت الله طهماسبی با بیان اینکه برخی این افراد نارضایتی هایی هم در کشور ایجاد کردند، خاطرنشان کرد: مردم مشکل دارند و این این مشکلات باید دیده شود.

امام جمعه گلپایگان همچنین در ادامه با یاداوری اینکه دولت با تصمیم خود نقدینگی مردم را به خرید سکه و طلا سوق داد، بیان کرد: بی تدبیری و بی عرضگی است که ارز به بالای ۱۰ یا ۱۱ هزار تومان برسد.

وی یاداور شد: بالارفتن ارز و سکه باعث ایجاد خلل در همه شئونات مردم شده است که استخوان قشر ضعیف در حال خرد شدن است.

آیت الله طهماسبی با اشاره به روز حقوق بشر اسلامی و کرامت انسانی، اعلام کرد: متاسفانه امروز واژه حقوق بشر به عنوان ابزاری در دست امریکا، کشورهای غربی و صهیونیسم بین الملل برای ایجاد فشارهایی به کشورهای مستقل که قیومیت آنان را قبول ندارند استفاده می شود که چیزی جز خدعه و نیرنگ نیست.

امام جمعه گلپایگان به سالروز شهادت شهید صارمی در مزار شهید و کشته شدن هشت نفر از کنسول گری ایجاد اشاره کرد و روز خبرنگار را گرامیداشت.

وی همچنین خاطرنشان کرد، این روز فرصتی برای یاداوری رسالت خطیر خبرنگاری در روشن کردن افکار عمومی است.

آیت الله طهماسبی با اشاره به اینکه خبرنگار خوب و حق مدار کسی است که از خصوصیاتی همچون احساس مسئولیت اجتماعی و واقع نمایی برخوردار باشد.

امام جمعه گلپایگان در ادامه رعایت انصاف و عدالت، ترویج خوبی ها و خبرهای سودمند، شجاعت، صداقت، حریت، کرامت و تعلق به قشر و طیف خاص نداشتن را از ویژگی های خبرنگار انقلابی دانست

انتهای پیام/