صاحب نیوز را در پیام رسان سروش دنبال کنید
ژیمناستیک
۱۳:۵۳ - یکشنبه ۱۳۹۷/۰۵/۱۴

با حضور بیش از ۳۴۰ ورزشکار دختر انجام می شود؛

برگزاری مسابقات ژیمناستیک دختران استان اصفهان در برخوار

جشنواره مسابقات ژیمناستیک دختران استان اصفهان، صبح روز دوشنبه ۱۵ مرداد ماه در ورزشگاه سه هزار نفری رسالت دولت آباد برگزار می شود.

به گزارش صاحب نیوز؛ شهرستان برخوار اولین دوره میزبانی برگزاری جشنواره مسابقات ژیمناستیک دختران استان اصفهان را بر عهده دارد.

مسئول هیئت ژیمناستیک شهرستان برخوار در این باره به خبرنگار ما گفت: این جشنواره مسابقه در بخش بانوان تحت عنوان «یادواره شهدای بانو» با همکاری هیئت ژیمناستیک استان برای نخستین بار به میزبانی شهرستان برخوار برگزار می شود.

محمد سلیمانی اضافه کرد: یادواره سه بانوی شهیده شهرستان برخوار فاطمه فتاحی، فاطمه قربانی و اشرف قالب تراش دوشنبه ۱۵ مرداد ساعت هشت صبح در دولت آباد، ورزشگاه سه هزار نفری رسالت برگزار خواهد شد.
وی ادامه داد: این رویداد در دو بخش جشنواره و مسابقه با حضور بیش از ۳۴۰ ورزشکار دختر در قالب تیم هایی از سراسر استان اصفهان به میزبانی شهر دولت آباد برگزار می شود.

سلیمانی ایجاد انگیزه و نشاط در میان ورزشکاران، آشنایی با فرهنگ مقاومت و گرامیداشت یاد و خاطره بانوان شهید که کمتر در رسانه ها به آن ها پرداخته شده را از اهداف برگزاری این رویداد عنوان کرد.

مسئول هیئت ژیمناستیک برخوار خاطرنشان کرد: این مسابقات با همکاری هیئت ژیمناستیک شهرستان برخوار و هیئت ژیمناستیک استان اصفهان، اداره ورزش و جوانان شهرستان برخوار و شهرداری دولت آباد برگزار می شود.

انتهای پیام

دیدگاه شما
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط شبکه اطلاع رسانی صاحب نیوز در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد