صاحب نیوز را در پیام رسان سروش دنبال کنید
photo_2018-08-04_12-30-40-1
۱۳:۴۷ - یکشنبه ۱۳۹۷/۰۵/۲۱

با اعتباری بالغ بر ۲,۵میلیارد تومان انجام می‌شود؛

زیرسازی و آسفالت بیش از ۴۸ هزار مترمربع از معابر اصلی منطقه صنعتی دولت آباد

زیرسازی و آسفالت بیش از ۴۸ هزار متر مربع از معابر اصلی منطقه صنعتی دولت آباد با اعتباری بالغ بر ۲,۵میلیارد تومان توسط شهرداری دولت آباد در دست اقدام قرار گرفت.

به گزارش صاحب نیوز؛ منطقه صنعتی دولت آباد با دارا بودن بیش از دو هزار کارخانه و کارگاه بزرگ و کوچک، نقش بزرگی در صنعت شهرستان و حتی استان و کشور دارد.

این منطقه در کنار مشکلات زیادی که برای شهرستان و به خصوص شهر دولت آباد به وجود آورده، دارای مزایای زیادی در بخش تولید، اشتغالزایی و صنعت بوده اما با مشکلات زیادی روبرو است.

نقطه صنعتی دولت آباد و تردد زیاد کامیون ها و تریلی های باربری در خیابان اصلی متصل به مرکز اصفهان، علاوه بر ایجاد ترافیک سنگین عامل بروز بسیاری از حوادث رانندگی در شهرستان برخوار شده است و یکی از عواملی که باعث افزایش میزان تصادف ها شده، عدم زیرسازی مناسب این منطقه و خصوصا آسفالت فرسوده و نامناسب آن است به گونه ای که در سال 96 شاهد وقوع تصادفات منجر به فوت پی در پی در این منطقه بودیم.

پس از پیگیری های مکرر و مستمر مسئولان ذیربط و همچنین انتشار چند خبر و گزارش از مشکلات و تصادفات در این منطقه و قول های به ظاهر بی اثر مسئولان شهرداری دولت آباد به دلیل مشکلات حاکم در درون شهرداری در آن زمان، مردم دولت آباد عملا هیچگونه اقدامی در این زمینه شاهد نبودند و آن چه با چشم می دیدند مرگ عزیزانشان به دلیل مشکلات عدیده منطقه صنعتی دولت آباد بود.

پس از پیگیری های مکرر، سرانجام سخنگوی شورای شهر دولت آباد از شروع اقدامات زیرسازی و آسفالت معابر منطقه صنعتی دولت آباد خبر داد و گفت: بیش از ۴۸ هزار متر مربع از معابر اصلی منطقه صنعتی دولت آباد با اعتباری بالغ بر ۲,۵میلیارد تومان توسط شهرداری دولت آباد در دست اقدام به منظور زیرسازی و آسفالت قرار گرفت.

شهرداری دولت آباد از ابتدای سال جاری توجه ویژه به منطقه صنعتی دولت آباد برای اصلاح معابر زیرسازی، جدول گذاری، کانیووگذاری، روکش آسفالت و نیز در برخی موارد لکه گیری آسفالت و زیباسازی چهره خیابان امام خمینی (خیابان اصلی منطقه صنعتی) که ورودی اصلی شهر دولت آباد نیز هست را در دستور کار قرار داده است.
به همین منظور بیش از هشت هزار متر مربع از خیابان بلور و شیشه تحت زیرسازی و آسفالت قرار گرفت، همچنین در این خیابان بیش از یک هزار متر جدول گذاری و نیز کانیووگذاری انجام شده است،۲۰ هزار متر مربع از خیابان بوعلی سینا (قپانچی) نیز در دست اقدام به منظور زیرسازی و جدول و کانیوو گذاری (بیش از یک هزار متر) قرار گرفته است.
خیابان بهارستان ۴۶ (تیمچه) نیز با مساحتی بالغ بر ۲۰ هزار متر مربع در دست اقدام برای زیرسازی و آسفالت و بیش از یک هزار متر جدول و کانیووگذاری قرار گرفته است.
سخنگوی شهرداری و شورای اسلامی شهر دولت آباد، اظهار کرد: در آینده نزدیک نیز برنامه های مختلف دیگری به منظور انجام امور عمرانی منطقه صنعتی انجام خواهد شد.
ناصر معینی افزود: مجموعه شورای اسلامی و شهرداری دولت آباد سعی بر آن داشته اند، با وجود مشکلات اقتصادی و شرایط بحرانی و نوسانات بسیار زیاد قیمت ها که برای کل کشور ایجاد شده است، همچنان سیر صعودی خود در جهت عمران و آبادی کل شهر دولت آباد را حفظ کنند.
انتهای پیام
دیدگاه شما
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط شبکه اطلاع رسانی صاحب نیوز در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد