فرماندار مبارکه
۱۰:۰۰ - دوشنبه ۱۳۹۷/۰۵/۱۵

فرماندار مبارکه مطرح کرد؛

کمبود فضای آموزشی، تجهیزات و نیروی متخصص آموزش و پرورش در مبارکه

فرماندار مبارکه گفت: شهرستان مبارکه با داشتن شش شهر و ۲۴ روستا و نیز صنعتی بودن هنوز از لحاظ فضای اموزشی کمبود دارد که امیدواریم با همت مسئولان هرچه سریعتر مرتفع شود.

به گزارش صاحب نیوز؛ جلسه بررسی مشکلات مدارس شهر دیزیچه با حضور حجت الاسلام ملکی مشاور وزیر آموزش و پرورش، مدیرکل آموزش و پرورش استان اصفهان و همچنین فرماندار و رئیس شورای آموزش و پرورش، امام جمعه، شهردار و اعضای شورای اسلامی دیزیچه در محل شهرداری این شهر برگزار شد.

فرماندار مبارکه به برخی از مشکلات حوزه آموزش و پرورش اشاره کرد و گفت: شهرستان مبارکه با داشتن شش شهر و ۲۴ روستا و نیز صنعتی بودن هنوز از لحاظ فضای اموزشی کمبود دارد که امیدواریم با همت مسئولان هرچه سریعتر مرتفع شود.

حمید عصارزادگان کمبود تجهیزات و نیروی متخصص در آموزش و پرورش را یکی دیگر از مشکلات این حوزه بیان کرد و افزود: نباید با این کمبودها از آموزش و پرورش انتظار داشت به تنهایی بتواند مشکلات را حل کند؛ همه امروز وظیفه داریم به آموزش و پرورش کمک کنیم.

رئیس شورای آموزش و پرورش مبارکه با بیان اینکه هزینه کردن برای آموزش و پرورش سرمایه گذاری برای آینده است، ابراز کرد: تقریبا تمام افراد جامعه با آموزش و پرورش سر و کار دارند و اگر بتوانیم جایگاه آموزش و پرورش را به گونه ای تقویت کنیم که فرزندان متخصص و با انگیزه تحویل جامعه دهند آنگاه در آینده نتیجه این سرمایه گذاری در آموزش و پرورش را خواهیم دید.

فرماندار مبارکه در ادامه از مدیرکل آموزش و پرورش خواست تا ضمن همکاری و تعامل بیشتر با مدیران شهرستان، در راستای ارتقای جایگاه علمی شهرستان و همچنین کاهش کمبودهای آموزشی شهرستان تلاش جدی تری کند.

انتهای پیام