حاجی
۱۳:۵۶ - دوشنبه ۱۳۹۷/۰۵/۱۵

عضو فراکسیون ولایی مجلس:

نفوذ دشمن برای تغییر محاسبات مسئولان و باورهای مردم ایران/ آمریکا به دنبال برجام منطقه‌ای در کشور ماست

نماینده شاهین شهر، میمه و برخوار در مجلس با بیان اینکه آمریکا به دنبال اجرای چندین برجام در ایران است، گفت:‌ حمایت نکردن از مقاومت مسلمانان، شیعیان و اماکن متبرکه عراق و سوریه را می توان برجام منطقه ای عنوان کرد.

به گزارش صاحب نیوز؛ حسینعلی حاجی دلیگانی صبح امروز در همایش تجلیل از مدافعان انقلاب برخوار، اظهار کرد:‌ دشمن با برنامه ها و دسیسه های مختلف به دنبال ایجاد تفرقه میان مردم و نابودی نظام جمهوری اسلامی ایران است.

نماینده مردم شهرستان های شاهین شهر، میمه و برخوار در مجلس افزود: دشمنان اسلام و نظام مقدس جمهوری اسلامی به دنبال ایجاد تفرقه قومی و ترویج جدایی‌طلبی در بین اقوام، دوقطبی سازی جامعه، القاء ‌ناکار آمدی نظام، کینه ورزی به مدیریت اسلامی و انقلاب و عبور از انقلابی گری هستند.

وی در ادامه تهاجم فرهنگی و هجمه به باورها و اعتقادات مردم، جلوگیری از پیشرفت علمی و صنعتی کشور، برنامه‌ریزی برای براندازی نظام اسلامی و نفوذ برای تغییر محاسبات مسئولان و باورهای مردم را از دیگر نقشه ها و برنامه های شوم دشمنان برای جمهوری اسلامی ایران عنوان کرد.

این نماینده مجلس خاطرنشان کرد: آمریکا و برخی از هم پیمانان آن به دنبال اجرای چندین برجام در ایران هستند که می توان دست برداشتن از حمایت مقاومت مسلمانان، شیعیان و اماکن متبرکه عراق و سوریه را به عنوان برجام منطقه ای نام برد.

حاجی دلیگانی ادامه داد: برجام موشکی از دیگر اهداف آمریکا است که با هدف نداشتن موشک دوربرد و امکانات دفاعی ایران دنبال می شود؛ همچنین آمریکا به دنبال اجرای سند FATF است و متاسفانه برخی از مسئولان در کشور هنوز دل خوش به وعده و وعیدهای غرب هستند.

همایش تجلیل از مدافعان انقلاب شهرستان برخوار با هدف حمایت از تجلیل و ترویج روحیه انقلابی گری در تالار شهرداری دولت آباد برگزار و از تعدادی نمایندگان انقلابیون شهرستان برخوار تجلیل شد.

انتهای پیام