امام جمعه دولت آباد تاکید کرد: باید توجه داشته باشیم که به حرف چه کسی گوش می دهیم، آن گوینده چه کسی است، رسانه از طرف چه کسی است، اگر گوینده و رسانه مطالبی را بیان کنند که باعث رشد فرهنگی، مذهبی می شود، بسیار خوب و مفید است و اگر گوینده یا رسانه ای مطالبی بیان می کنند که انسان را از دین و مذهب و احکام الهی دور می کند و باعث گرایش به دنیای مذموم می شوند، نباید به آنها گوش دهیم.

وی خاطرنشان کرد: تلاش دشمن این است که ما را از دین و پایبندی به احکام الهی دور کند و نگذارد که ما اعتقادی به دستورات الهی داشته باشیم و در این زمینه هزینه های هنگفت انجام می دهد.

حجت الاسلام محمودآبادی ادامه داد: دشمن در حال مبارزه جدی با ما است، البته نه با توپ و تفنگ بلکه از طریق رسانه ها و شبکه های مجازی و فعالیت در فضای مجازی، با القاء مطالبی که ظاهرا از روی دلسوزی است ولی باطن آن نابود کردن اعتقادات و باورها است و خزنده و آرام، باورها را از بین می برد.

امام جمعه دولت آباد عنوان کرد: کارشناسی که در کشور دشمن نشسته و مزدوری می کند و پول از آن ها می گیرد، هیج وقت دلسوز مردم و کشور خود نیست و کاملا مشخص است که برنامه دشمن را پیاده می کند، بنابراین ما نباید به کارشناسی که در آغوش دشمن زندگی می کند و از دشمن حقوق می گیرد توجه کرده و حرف او را قبول کنیم.

وی اضافه کرد: در زمینه مسائل سیاسی، رژیم صهیونیستی ۶۰ نفر نیروی متخصص در ایجاد جنگ روانی را استخدام کرده است که مسائل ایران را رصد کند و هر مسئله ای که قابلیت ناامنی و درگیری ایجاد کردن در کشور را دارد، بزرگنمائی کنند و از طریق آن مملکت را به آشوب بکشند.

محمودآبادی یادآور شد: عربستان ۳۵۰ میلیون دلار به فرزند شاه ملعون داده است که آن ها کشور را به هم بریزند، پس آیا عاقلانه است که به حرف آن ها گوش داده شود؟ هیچ انسان عاقلی توجه و اعتنا به حرف آن ها نمی کند.

وی گفت: با کمال تأسف بر اثر سوء تدبیر، سوء مدیریت، کم کاری بعضی از مسئولان، مشکلات اقتصادی داریم، مردم آرامش اقتصادی ندارند که باید مسئولان به این قضیه توجه کنند و هر چه زودتر مشکل را حل کنند.

این کارشناس سیاسی افزود: دشمن از همین نارضایتی اقتصادی استفاده می کند و تلاش دارد که نارضایتی ها را به آشوب بکشاند، ما نباید بگذاریم که چنین اتفاقی بیفتد.

امام جمعه دولت آباد اظهار کرد: نارضایتی و انتقاد ما از بعضی از مسئولان جای خود دارد و به حق هم هست و باید به آنها اعلام کنیم ولی نباید اجازه دهیم که دشمن از آن سوء استفاده کند، چرا که دشمن دلسوز ما نیست، دشمن می خواهد از آب گل آلود ماهی بگیرد، ما باید فهیم و بصیر باشیم و با هوشیاری خودمان نقشه دشمن را خنثی کنیم.

انتهای پیام