photo_2018-08-08_13-02-52 (2)_2
۱۵:۱۳ - پنجشنبه ۱۳۹۷/۰۵/۱۸

تا 19 مرداد برپاست؛

نمایشگاه خودرو‌های کلاسیک در مجموعه فدک تیران/ تصاویر

مدیر نمایشگاه خودروهای کلاسیک تیران گفت: در این نمایشگاه بیش از ۳۰ دستگاه خودرو کلاسیک منحصر به فرد کشور به نمایش گذاشته شده است و تا ۱۹ مرداد پذیرای بازدیدکنندگان محترم خواهد بود.

اسماعیل خدایی در گفتگو با صاحب نیوز با اشاره به برگزاری نمایشگاه خودروهای کلاسیک در مجموعه فدک  تیران و کرون، اظهار کرد: در این نمایشگاه بیش از 30 دستگاه خودرو کلاسیک منحصر به فرد کشور به نمایش گذاشته شده است و تا 19 مرداد پذیرای بازدیدکنندگان محترم خواهد بود.

مدیر نمایشگاه خودروهای کلاسیک ارزش برخی از این خودروها را بیش از 300 تا 500 میلیون تومان اعلام کرد و گفت:  قدیمی ترین این خودروها، خودروی دوج برادرز با 80 سال قدمت است و از خودروهای لوکس و ویژه زمان خود به شمار می رود.

وی تصریح کرد: برگزاری این نمایشگاه شروع خوبی برای برپایی نمایشگاه های مختلف در شهرستان است و استقبال خوبی از طرف مردم صورت گرفت.

خدایی با دعوت از مردم استان اصفهان برای بازدید از این مجموعه، یادآور شد: همه خودروی های موجود در نمایشگاه سالم بوده و حرکت می کنند و البته گاهی هزینه بازسازی این خودروها از قیمت خودرو بیشتر می شود.

مدیر نمایشگاه خودروهای کلاسیک با بیان اینکه بیش از 20 سال در زمینه خرید و فروش خودروهای کلاسیک فعالیت می کند، خاطرنشان کرد: علاقمندان به خریدری خودروهای لوکس قدیمی می توانند به این نمایشگاه مراجعه کنند.

انتهای پیام/