صفحه اصلی » سیاسی » مسئولان باید برای خدمت به مردم همت کنند

امام جمعه اردستان:

مسئولان باید برای خدمت به مردم همت کنند

امام جمعه اردستان، گفت: مسئولان برای استیضاح یک وزیر بیشتر همدیگر را رسوا می کنتد که نتیجه خوبی برای مردم ندارد و دشمنان هم از بیرون نظاره گر آن هستند و امروزکه زمان وحدت است اینگونه رفتارها خوب نبوده ومسئولان باید برای خدمت به مردم همت کنند.

تاریخ انتشار: ۱۵:۱۵ - جمعه ۱۳۹۷/۰۵/۱۹

به گزارش صاحب نیوز؛ حجت الاسلام حسن دهشیری درخطبه های نماز جمعه در مسجد جامع اردستان اظهار کرد: ازدواج آسان و سالم را حضرت علی(ع) و فاطمه(س) داشتند که باید الگویی برای جوانان امروز باشد.

وی افزود: مدیران فرهنگی تلاش کنند تا جوانان به ازدواج سالم تن بدهند و با امکانات کم قانع باشند تا سن ازدواج بالا نرود و شاهد تحکیم خانواده ها هم باشیم، هر چند نقش دولتمردان در این زمینه خیلی مهم است.

امام جمعه اردستان گفت: طبق نظرسنجی و آمار موجود در سال 96 ازدواج ها در اردستان پایین بوده و در مقابل آمار طلاق بالا بوده که این برای شهری مذهبی همچون اردستان خوب نیست.

حجت الاسلام دهشیری با بیان اینکه زمانه امروز ما همچون دوران جنگ احزاب است، تصریح کرد: عده ای مزدور از درون و عده در بیرون نقشه های براندازی را متصور هستند که با صبر و استقامتی که مردم دارند، مردم پیروز خواهند شد.

وی تاکید کرد مسئولان برای استیضاح یک وزیر بیشتر همدیگر را رسوا می کنتد که نتیجه خوبی برای مردم ندارد و دشمنان هم از بیرون نظاره گر آن هستند و امروزکه زمان وحدت است اینگونه رفتارها خوب نبوده ومسئولان باید برای خدمت به مردم همت کنند.

امام جمعه اردستان خاطرنشان کرد:  وجودی دنیا این است که باهم و برای هم باشیم و ضمن ایجاد وحدت روی پای خود نیز بایستیم.

خطیب جمعه اردستان تصریح کرد: 17مرداد روز خبرنگارا را به اصحاب رسانه شهرستان تبریک گفته و این جمله را متذکر می شویم که شان خبرگزاری خیلی بالا است که سرعت و دقت دو عامل مهم آن بوده و مسئولان هم در خصوص انعکاس اخبار خود از طریق خبرنگاران اقدام کنند.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد