حمیدرضا-فولادگر-نماینده-مردم-اصفهان-در-مجلس-شورای-اسلامی-560x373
۰۹:۱۴ - شنبه ۱۳۹۷/۰۵/۲۰

فولادگر:

شهادت امثال شهید حججی‌، وظیفه مسئولان را روز به روز سنگین‌تر می کند

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی گفت: شهادت شهدایی همچون حججی‌ها، وظیفه مسئولین روز به روز سنگین‌تر می کند و باید بدانند برای پست و منصب خود چه خون های بی گناهی که روی زمین ریخته است پس باید با تمام توان به مردم خدمت کنند.

حمیدرضا فولادگر در گفت‌وگو با صاحب نیوز پیرامون نقش حضور پرشور مردم در مراسم سالگرد شهید محسن حججی اظهار کرد: حضور پرشور مردم از همه اقشار جامعه از سرار کشور در مراسم سالگرد شخصی که کیلومتر ها دورتر از مرزهای کشور و در خاک سوریه برای دفاع از خاک و ناموس کشور به شهادت رسیده است یک پیام مهم دارد.

وی ادامه داد: استکبار جهانی باید بداند درست است مردم در کشور با مشکلات اقتصادی دست و پنجه نرم می کنند ولی مردم مومن و ولاتمدار جمهوری اسلامی تا آخرین قطره خون پای انقلاب و جمهوری اسلامی ایستاده اند

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به سخن مقام معظم رهبری درمورد شهید حججی، تصریح کرد: ما شهدای زیادی داریم و برخی از شهدا نیز همانند شهید حججی به شهادت رسیدند اما گاهی ویژگی‌هایی در یک فرد وجود دارد که خدا به خاطر این ویژگی‌ها، او را عزت می‌دهد و او را برای سایرین حجت می‌کند و به همین دلیل است که مقام معظم رهبری فرمودند «شهید حججی، حجتی بود که خدا در این عصر برای ما فرستاد».

وی پیرامون ویژگی های شخصیتی شهید حججی، گفت: خلوص، دوری از هر گونه ریا و احترام به پدر و مادر از جمله ویژگی بارز شهید حججی بود و اینکه او آرزوی شهادت داشت و به آن چیزی که می‌خواست دست یافت و خدای متعال نیز به او عزت داد.

فولادگر پیرامون وظیفه مردم و مسئولان در قبال شهید حججی، گفت: شهادت شهدایی همچون حججی‌ها، وظیفه مسئولین روز به روز سنگین‌تر می کند و باید بدانند برای پست و منصب خود چه خون های بی گناهی که روی زمین ریخته است پس باید با تمام توان به مردم خدمت کنند.

وی پیرامون نحوه انتقال فرهنگ امثال محسن حججی ها به نسل چهارم و پنجم انقلاب خاطرنشان کرد: برگزاری مراسم‌ها، انتشار زندگینامه، الگوسازی، تولید سریال و فیلم، چاپ کتاب و استفاده از روش‌های هنری می‌تواند نقش مهمی در انتقال مبانی شهدا به نسل جوان ایفا کند.

انتهای پیام