صفحه اصلی » سیاسی » ضعف مدیریت مسئولان در هدایت نقدینگی به سمت تولید/ دشمن هر روز برای ایجاد آشوب در کشور دستورالعمل صادر می کند

نماینده مردم شهرستان نطنز و بخش قمصر:

ضعف مدیریت مسئولان در هدایت نقدینگی به سمت تولید/ دشمن هر روز برای ایجاد آشوب در کشور دستورالعمل صادر می کند

نماینده مردم نطنز گفت: نقدینگی بیش از اندازه در کشور یکی از عوامل بروز مشکلات اقتصادی شده است و ضعف مدیریت مسئولان در حوزه اقتصادی نتوانسته است این نقدینگی را به سمت تولید هدایت کنند.

تاریخ انتشار: ۱۲:۳۲ - یکشنبه ۱۳۹۷/۰۵/۲۱

به گزارش صاحب نیوز؛ مرتضی صفاری نطنزی صبح امروز در مراسم تجلیل از اصحاب رسانه شهرستان نطنز که در محل فرمانداری برگزار شد، اظهار کرد: اطلاع رسانی امری مقدس است که در رشد و توسعه جامعه تاثیر زیادی دارد و اگر این مهم هدفمند باشد جامعه از انحراف و عوام زدگی نجات می یابد.

نماینده مردم شهرستان نطنز و بخش قمصر در مجلس شورای اسلامی افزود: اطلاع رسانی در حوزه های مختلف اگر به صورت مستمر صورت بگیرد از فساد نیز نیز جلوگیری می کند و اگر اصحاب رسانه در نگاه های خود دقت داشته باشند تا آن نگاه در مسیر رشد و تعالی قرار گیرد، هرگز هدفشان به حاشیه نخواهد رفت.

وی خطاب به خبرنگاران توصیه کرد تا به دور از نغمه های منطقه ای مسیری را طی کنند که این مسیر منتهی به ایجاد وحدت و همبستگی و حل مشکلات منطقه شود.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: در شرایطی که جامعه دچار التهاباتی متفاوتی است و دشمنان خارجی و بعضی از عوامل داخلی آن ها در صدد ضربه زدن به نظام هستند ما نباید با دست خود آن ها را به رسیدن به اهدافشان کمک کنیم.

وی با تاکید بر این که اهداف متعالی جمهوری اسلامی در منطقه باعث تشدید دشمنی جبهه استکبار با جمهوری اسلامی شده است، گفت: نقدینگی بیش از اندازه در کشور یکی از عوامل بروز مشکلات اقتصادی شده است و ضعف مدیریت مسئولان در حوزه اقتصادی نتوانسته است این نقدینگی را به سمت تولید هدایت کنند.

نماینده نطنز همچنین ضعف در مدیریت صندوق های بازنشستگی و بیمه ای را در ایجاد مشکلات اقتصادی دخیل دانست و علت بروز این مشکل را فقدان روش های علمی در عملکرد مدیران اقتصادی در این حوزه عنوان کرد.

وی با بیان این که دشمن برای ایجاد آشفتگی و هرج و مرج در داخل هر روز دستورالعمل صادر می کند، افزود: همان طور که نباید ضعف ها را بپوشانیم در کنار آن نیز باید به مردمی که مطالبات آن ها به حق است، واقعیت ها را گفت تا با ایجاد همبستگی و ارائه راه حل های مختلف مشکلات موجود برطرف شود.

صفاری خاطر نشان کرد: آمریکا، اسرائیل و بعضی از کشورهای مرتجع منطقه دست به دست هم داده اند تا با ارائه اخبار جعلی و گسترش و توزیع این اخبار در داخل فضا را ملتهب کرده و مردم را در برابر انقلاب قرار دهند.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد