IMG19185307
۱۵:۵۱ - یکشنبه ۱۳۹۷/۰۵/۲۱

مدیر گروه اعزام مبلغان اوقاف استان اصفهان خبر داد؛

اعزام ۱۶ مبلغ در قالب طرح نشاط معنوی به امامزادگان شاخص استان اصفهان

مدیر گروه اعزام مبلغان اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان گفت: امسال در راستای اجرای طرح نشاط معنوی ۱۶ مبلغ از شهر مقدس قم به امامزادگان عظیم الشان استان اصفهان اعزام شدند.

به گزارش صاحب نیوز؛ حجت‌الاسلام علی محرابی اظهار کرد: امسال نیز براساس اعلام نیاز مراکز فرهنگی و قرآنی امامزادگان عظیم الشان استان اصفهان مبنی بر حضور مبلغ جهت اجرای طرح نشاط معنوی با هماهنگی‌هایی که صورت گرفته شد 16 مبلغ مجرب و متعهد به امامزادگان شاخص استان اعزام شدند.

وی افزود: این مبلغان اعزامی براساس کتاب‌هایی که توسط سازمان اوقاف و امور خیریه تهیه کرده و همچنین استانداردهای مشخص شده در سه سطح دبستان، متوسطه اول و متوسطه دوم به دانش‌آموزانی که در این طرح و در کلاس‌های درسی شرکت دارند آموزش‌های لازم را با هدف ارتقاء سطح علمی آنان ارائه می‌کنند.

مدیر گروه اعزام مبلغان اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان ادامه داد: همچنین دوره های خداشناسی، انسان شناسی، احکام و اعتقادات را به همراه نشست های تخصصی شامل؛ ازدواج، مهارت های فردی، مهارت فرزند آوری و مهارت فرزند پروری هستند را نیز برای خانواده ها با رویکرد تحکیم خانواده در جهت ترویج سبک زندگی اسلامی در جوار بقاع متبرکه را برگزار می کنند.

حجت الاسلام محرابی گفت: ارائه خدمات مشاوره به خانواده ها، پاسخگویی به مسائل شرعی و ایراد سخنرانی از دیگر برنامه هایی است که توسط این افراد در جوار بقاع متبرکه اجرا می شود.

وی یادآور شد: این کلاس ها از 15 تیر ماه در جوار بقاع متبرکه آغاز شده و به مدت 45 روز و تا 1 شهریور ماه نیز با هدف غنی سازی اوقات فراغت در جهت ترویج زندگی به سبک اسلامی برای گروه سنی 8 ال 18 سال در جوار بقاع متبرکه استان اصفهان در قالب طرح نشاط معنوی اجرا می شود.

انتهای پیام