صاحب نیوز را در پیام رسان سروش دنبال کنید
mohammad-hoseyn-mahmoudabadi
۰۹:۲۲ - دوشنبه ۱۳۹۷/۰۵/۲۲

امام جمعه دولت آباد:

مردم باید از مسئولانی که خود را اصلاح نمی‌کنند تبرّی بجویند

امام جمعه دولت آباد تاکید کرد: ضرورت دارد که مردم متوجه موضع گیری ها و سخنان مسئولان باشند و اگر انحرافی از اصول می بینند به او تذکر بدهند و اگر خود را اصلاح نکرد باید از او تبرّی بجویند.

به گزارش صاحب نیوز؛ حجت الاسلام سیدحسین محمود آبادی شامگاه گذشته در مراسم شام شهادت امام جوادالائمه علیه السلام در بیت الرقیه (س) برخوار، گفت: انقلاب اسلامی ایران در سال چهلم خود قرار دارد و به عبارتی انقلاب چهل ساله شده است.

امام جمعه دولت آباد با بیان اینکه در این چهل سال لحظه ای نبوده است که انقلاب اسلامی ایران از تیر و گزند بدخواهان در امان مانده باشد، خاطرنشان کرد: یکی از علت های مقاومت مردم در مقابل مشکلاتی که دشمن ایجاد کرده بود اصول و مبانی این انقلاب بوده که از قرآن و سیره اهل بیت علیهم السلام گرفته شده است.
وی افزود: قرآن کریم می فرماید خالصانه کار کنید، ایثار و شجاعت داشته باشید، به عدالت رفتار کنید، ظلم نکنید، به همدیگر کمک کنید، زیر بار زور و حکومت ظالمان نروید، توجه به قیامت و آخرت داشته باشید و دنیا گرا نباشید.
حجت الاسلام محمودآبادی در ادامه عنوان کرد: مردم چون به این اصول و مبانی توجه داشتند، در دفاع مقدس ایستادگی و مقاومت داشتند، در مقابل داعش ایستادند و اکنون هم در مقابل آمریکا ایستاده اند.
وی ادامه داد: اگر اصول و مبانی ظالمانه بود، استکبار ستیز نبود و سعادت دنیا و آخرت را تأمین نمی کرد، مردم هم به آن پایبند نبودند و انقلاب ماندگار نمی شد.
امام جمعه دولت آباد خاطرنشان کرد: رهبر معظم انقلاب، نسبت به این اصول و مبانی توجه دارند و در سخنرانی ها و موضع گیری ها از قرآن و سیره اهل بیت علیهم السلام استفاده و طبق دستور شرع مقاومت می کنند.
وی تاکید کرد: آنچه که مهم است دیگر مسئولان و مردم هم باید به این اصول پایبند باشند، رئیس جمهور، وزیر، نماینده مجلس، استاندار، مدیر کل و اعضای شورای شهر و هر مسئول خُرد و کلانی باید پایبند به این اصول باشند.
حجت الاسلام محمودآبادی اظهار کرد: اگر مسئولی به این اصول پایبند نباشد، با موضع گیری هایش به سود دشمن است، پایه های نظام را سست می کند و موضع گیری ها و سخنان کسانی که به این اصول پایبند نیستند باعث سوء استفاده دشمن و نفوذ دشمن در نظام می شود و از همان طریق دشمن به انقلاب ضربه می زند.
وی تاکید کرد: ضرورت دارد که مردم متوجه موضع گیری ها و سخنان مسئولان باشند و اگر انحرافی از اصول می بینند به او تذکر بدهند و اگر خود را اصلاح نکرد باید از او تبرّی بجویند.
انتهای پیام
دیدگاه شما
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط شبکه اطلاع رسانی صاحب نیوز در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد