مرادی
۱۵:۵۹ - دوشنبه ۱۳۹۷/۰۵/۲۲

دوچرخه سوار خوزستانی از نایین عبور کرد

دکتر محسن مرادی، دوچرخه سوار خوزستانی از شهرستان نایین عبور کرد.

به گزارش صاحب نیوز؛ دکترمحسن مرادی، دوچرخه سوار خوزستانی به منظور تعامل و دیدار با چهره‌های سرشناس، ائمه جمعه، خیران و نخبگان قرار است در بازه زمانی ۷۰ روزه استان‌های فارس، کرمان، یزد،  نایین،اصفهان، مرکزی، قم، تهران، البرز، قزوین، زنجان، سنندج، همدان، کرمانشاه، لرستان، ایلام و خوزستان را رکاب بزند.

این دوچرخه سوار اندیمشکی در دیدار با معاون فرماندار و شهردار نایین گفت: خارج از فضای سیاسی و بدون وابستگی به شخص یا گروه سیاسی، کار فرهنگی خود را به صورت خودجوش و بدون حامی و در راستای نزدیک کردن اقوام آغاز کرده است.

وی تاکنون ۱۳۰۰ کیلومتر رکاب زده و تا پایان سفر خود ۵ هزار کیلومتر رکاب خواهد زد.

وی گفت: مدرس دانشگاه های شهید چمران اهواز و دکتر عصاریان دزفول هستم و با توجه به اینکه عضو سایکل توریست فدراسیون دوچرخه ایران هستم تصمیم گرفتم با پیام وحدت و همبستگی ایلات، اقوام و مذاهب ایران حرکتم را به دور ایران و‌ با دوچرخه شروع کنم که برای این کار بازه ای ۷۰ روزه و‌ ۵ هزار کیلومتری تعریف کردم که طبق برنامه ریزی ان شاالله اوایل مهر به مقصد نهایی که شهرم اندیمشک است خواهم رسید.

وی ابتدا به دیدار شهدای گمنام در بوستان لاله نایین رفت سپس با بازنشستگان ورزش صبگاهی و نرمش کرده و با معاون فرماندار و شهردار نایین دیدار کرد.

انتهای پیام